Microsoft

Office 365 Personal + 1 TB na One Drive za darmo na rok!

Grzegorz Ułan
Office 365 Personal + 1 TB na One Drive za darmo na rok!
58

Przed chwilą na naszym fanpage jeden z naszych Czytelników zamieścił taką informację, poszperałem więc trochę w sieci i rzeczywiście pojawiła się taka opcja. W serwisie CebulaDeal (?) czytelnicy różnie to komentują, jednym się udało innym nie.

Prawdopodobnie darmowy rok przysługuje jedynie tym użytkownikom, którzy wcześniej nie korzystali z Office 365. Sprawdziłem u siebie (nie korzystałem) i po kliknięciu w menu One Drive w zakładkę Uaktualnij pojawiła się darmowa opcja wypróbowania na rok Office 365 Personal oraz powiększenia do 1 TB pojemności dysku.

We wspomnianym serwisie jest też informacja, że musimy mieć zajęte co najmniej 5 GB na One Drive, ja mam trochę ponad 4 GB, więc nie wiem czy to jest warunek konieczny - jest konieczny.

Aby sfinalizować proces, musimy też podać dane karty kredytowej lub konta PayPal, jest to o tyle istotne, że jest to roczna subskrypcja z automatycznym odnawianiem, więc trzeba pamiętać o anulowaniu zawczasu.

No to dzieła, próbujcie u siebie i dajcie znać innym zainteresowanym przetestowaniem Office 365 Personal:). Z promocji można skorzystać do 15 sierpnia 2016.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot