Google

Supergwiazdki, zagnieżdżone etykiety oraz konfiguracja IMAP zostają na stałe w Gmailu

Gniewomir Świechowski
Supergwiazdki, zagnieżdżone etykiety oraz konfiguracja IMAP zostają na stałe w Gmailu
4

Trzy eksperymentalne funkcje z laboratorium Gmaila właśnie osiągnęły pełnoletność. Supergwiazdki - umożliwiające graficzne oznaczenie ważnych maili, wielopoziomowe etykiety pozwalające na stworzenie hierarchii etykiet, oraz zaawansowana konfiguracja IMAP. Wejdą na stałe do Gmaila. Uwielbiam ekspe...

Trzy eksperymentalne funkcje z laboratorium Gmaila właśnie osiągnęły pełnoletność. Supergwiazdki - umożliwiające graficzne oznaczenie ważnych maili, wielopoziomowe etykiety pozwalające na stworzenie hierarchii etykiet, oraz zaawansowana konfiguracja IMAP. Wejdą na stałe do Gmaila.

Uwielbiam eksperymentalne funkcje, ale wejście supergwiazdek do standardu w Gmailu mnie martwi, psując nieco ascetyczną estetykę tego produktu. Szczęściem chętni będą mogli ograniczyć się do standardowej, jednej gwiazdki. Nie wiem też, jak się mają zagnieżdżone etykiety do pierwotnej koncepcji Gmaila - czyli zastąpieniu katalogów i mozolnego segregowania etykietami oraz wyszukiwarką. Obawiam się, że w miarę wprowadzania takich zmian Gmail może gdzieś zgubić swoją tożsamość, minimalistycznego i praktycznego produktu, który rozszerzyć można dodatkami, ale nie udaje kombajnu.

Zaawansowana konfiguracja IMAP nie budzi żadnych wątpliwości.

Supergwiazdki znajdziecie w zakładce "Ogólne", IMAP w "Przekazywanie i POP/IMAP".  Zmiany pojawiły się już moim Gmailu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gmail