Filmy

Super Mario Bros. Movie na nowym zwiastunie. Adaptacja, której nie mogę się doczekać!

Kamil Świtalski
Super Mario Bros. Movie na nowym zwiastunie. Adaptacja, której nie mogę się doczekać!
3

Super Mario Bros. Movie coraz bliżej. Twórcy serwują kolejną zajawkę - tym razem pokazującą walkę wąsatego hydraulika z Donkey Kongiem.

Do premiery filmu Super Mario Bros. Movie pozostało coraz mniej czasu. Tym samym — jak można było się spodziewać — machina promocyjna zaczyna się rozpędzać. Najnowsza zajawka pozwala nam pierwszy raz usłyszeć jak Seth Rogen brzmi w roli Donkey Konga — ale przede wszystkim prezentuje kolejne efektowne sceny. Fantastycznie zanimowana walka Mario to bez wątpienia uczta dla oczu — i jeszcze mocniejsze zaostrzenie apetytu na nadchodzącą premierę filmu.

Dobór aktorów którzy udzielą postaciom swoich głosów od samego początku budzi sporo kontrowersji. Fani są niezadowoleni, bo przez lata zupełnie inaczej wyobrażali sobie przemowy swoich ulubieńców. Z drugiej jednak strony — patrząc na popkulturę, nie sposób jest zadowolić wszystkich — i chyba już wszyscy do tego zdążyliśmy przez lata przywyknąć.

Faktem jednak pozostaje to, że nowy film z ikoną gier wideo zapowiada się naprawdę dobrze. Wysokiej jakości animacja za którą odpowiadają twórcy uwielbianych na całym świecie Minionków, humor odpowiadający temu który znamy z gier. A wszystko to podsycone efekciarskimi scenami i klimatem, za który od lat kochamy markę: czego chcieć więcej? Premiera filmu już 7 kwietnia 2023!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news