Polska

Studenci i uczniowie z BLIKIEM zapłacą mniej w Multikinie w całej Polsce, również w weekendy!

Grzegorz Ułan
Studenci i uczniowie z BLIKIEM zapłacą mniej w Multikinie w całej Polsce, również w weekendy!
2

M!Karta to karta zniżkowa, dzięki której studenci i uczniowie mogli kupować bilety do Multikina w niżej cenie, ale tylko w dni robocze i tylko w kinach w Warszawie. Teraz się to zmieni, bo do programu włącza się BLIK.

Program M!Karta został uruchomiony w listopadzie zeszłego roku, na start uczniowie i studenci mogli kupować bilety na filmy w Multikinie po 13,90 zł. Teraz się to trochę zmieniło, ale dzięki współpracy z BLIKIEM i nowej promocji, bilety droższe są o złotówkę, ale można z nich korzystać przez cały tydzień, włącznie z weekendami.

Igor Przespolewski, Marketing Manager Multikino S.A.:

Wolność i niezależność to dwie cechy, które są niezwykle istotne dla Millenialsów – i właśnie na te wartości postawiliśmy. Od teraz studentów i uczniów stać na emocje na najwyższym poziomie – od śmiechu po łzy wzruszenia. M!Karta jest dobrze znana uczniom i studentom w Warszawie. Ofertę testowaliśmy od początku grudnia w 4 naszych warszawskich obiektach. Okazała się absolutnym sukcesem, co przełożyło się na naszą decyzję o rozszerzeniu oferty na całą Polskę.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z biletów po 14,90 zł przez cały tydzień? Przede wszystkim zakupić M!Kartę, kosztuje jednorazowo 14,90 zł i jest ważna rok. Już po zaopatrzeniu się w M!Kartę, podczas kupowania biletu do kina online, wystarczy zapłacić za niego BLIK-iem.

Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności:

BLIK jest obecny w Multikinie od 2015 roku i zdobył już dużą rzeszę fanów wśród klientów kina. Sieć jako jedna z pierwszych wdrożyła także One Click BLIK, czyli metodę płacenia jednym kliknięciem. Bycie partnerem M!Karty daje nam możliwość dotarcia bezpośrednio do grupy docelowej młodszych konsumentów, którzy wyjątkowo cenią nowoczesne rozwiązania płatnicze, takie jak BLIK. Jeśli jeszcze nie mieli okazji, mogą od teraz przekonać się jaki jest szybki i wygodny, dodatkowo płacąc mniej za bilety do kina.

Promocja z BLIK-iem i biletami tańszymi również w weekendy, zaplanowana jest do końca listopada.

Źródło: PSP.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu