Netflix

Stranger Things 3 - nowe klimatyczne wideo zdradza datę premiery!

Konrad Kozłowski
Stranger Things 3 - nowe klimatyczne wideo zdradza datę premiery!
5

Netflix z przytupem otwiera nowy rok - zaprezentowane dziś nad ranem wideo zdradza datę premiery 3. sezonu Stranger Things. Powiem tylko tyle - byle do wakacji!

Jeśli spodziewacie się już pierwszego zwiastunu towarzyszącego ogłoszeniu daty premiery Stranger Things 3, to niestety muszę Was zasmucić - na to jeszcze nie przyszła pora. Netflix natomiast przygotował specjalne wideo z okazji nocy sylwestrowej witającej 1985 rok. Zdziwieni? Nie powinniście być, bo przecież właśnie w tym roku rozgrywa się akcja serialu.

Data premiery Stranger Things 3

Wideo zawiera zapis noworocznej imprezy z nowojorskiego Times Square na kanale ABC, ale z programem jest cały czas coś nie tak: przerywany jest zakłóceniami, sygnał momentami zanika całkowicie, a czasami na ekranie pojawiają się tajemnicze napisy. Dodatkowo w pewnym momencie obraz zaczyna się obracać, a w tle - w trakcie odliczania - słyszymy wołanie "Jedenastka!". Podobno "jedno lato może zmienić wszystko", jak czytamy, by chwilę później poznać datę premiery 3. sezonu Stranger Things - ta z 4 lipca 1985 zmienia się w 4 lipca 2019. To oznacza, że od premiery dzielą nas dzisiaj dokładnie 184 dni.

Fabuła Stranger Things wciąż pozostaje tajemnicą. Wydaje się, że czwórkę przyjaciół i Jedenastkę spotkał szczęśliwy finał w finale 2. sezonu, ale jak można śmiało przypuszczać, to wcale nie był prawdziwy koniec przygód dzieciaków z Hawkins z Upside Down. Netflix opublikował już wcześniej inne wideo, które zapowiadało powrót serialu - głównym miejscem wydarzeniem okazało się centrum handlowe Starcourt, o którym pojawia się też wzmianka w tytule jednego z odcinków Stranger Things 3 - przypomnę, że pełna lista jest już nam znana i znajdziecie ją wraz z wideo poniżej:

Tytuły odcinków Stranger Things 3

  1. “Suzie, Do You Copy?”
  2. “The Mall Rats”
  3. “The Case of the Missing Life Guard”
  4. “The Sauna Test”
  5. “The Source”
  6. “The Birthday”
  7. “The Bite”
  8. “The Battle of Starcourt”

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu