Gry

Chowajcie portfele! Zaczęła się wyprzedaż na Steamie. Co warto kupić?

Kamil Świtalski
Chowajcie portfele! Zaczęła się wyprzedaż na Steamie. Co warto kupić?
16

Nie dalej niż wczoraj rozpoczęła się halloweenowa wyprzedaż na GOG, w ramach której można się obkupić w świetne tytuły nawet o 90% taniej. Teraz przyszedł na Steam, który... jak zwykle kusi!

Strrrraszne, choć wcale nie, wyprzedaże!

Wyprzedaże na Steam które mają miejsce kilka razy do roku to dla części graczy jedyny czas, w którym kupują najrozmaitsze tytuły, które następnie dzielnie czekają na swoją kolej. Nie ma się czemu dziwić — ceny zachęcają jak rzadko, a wybór tytułów nie pozostawia nic do życzenia. Tym razem też można się za stosunkowo niewielkie pieniądze solidnie obłowić, oto kilka produkcji które — moim zdaniem — warto teraz nabyć, jeżeli jeszcze nie macie ich w swoich kolekcjach.

Halloween 2017: czas na steamowe zakupy!

Trudno jest spośród kilkuset produkcji wybrać te absolutnie najfajniejsze, bo jak wiadomo — dla każdego co innego okaże się grą, która trzeba mieć w swojej kolekcji. Dlatego też nie wahajcie się samodzielnie przejrzeć całej listy rozmaitości, którą tam przeceniono!

  • Grand Theft Auto V — Seria której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Gra która mimo kilku lat na karku wciąż gromadzi dookoła siebie miliony graczy na całym świecie, no i cóż — jeżeli jest na waszej liście zaległości, to myślę, że warto wydać 30 euro za skreślenie jej z tego miejsca i dodanie do wirtualnej półki GTA V!
  • Wiedźmin 3 — można fantasy lubić, można go nie lubić, ale jedno jest pewne — to jeden z najwybitniejszych RPGów, jakie dostaliśmy kiedykolwiek. Wiedźmińskie opowieści przecenione zostały zarówno w samej podstawce (14,99 euro), dodatkach: Krew i Wino (9,99 euro) / Serca z kamienia (9,99 euro), jak i edycji Gry Roku (19,99 euro).
  • Rise of the Tomb Raider -- kontynuacja zresetowanej wersji przygód Lary Croft to świetny pomysł, aby postrzelać z łuku i przeżyć niesamowitą przygodę. Teraz wersję na Steam można zgarnąć za niespełna 20 euro!
  • Doom -- jedna z najwybitniejszych strzelanin jakie zna świat doczekała się równie dobrej współczesnej odsłony. I jeżeli jeszcze nie mieliście przyjemności się z nią zapoznać, to już tylko wyczekiwanie wersji na Switcha może być usprawiedliwieniem dla nie kupienia jej w teraźniejszej promocji, gdzie wyceniono ją na trochę ponad 20 euro.

Powyższe tytuły to najwyższa półka współczesnych gier AAA, które naprawdę warto znać. Ale obok nich nie zabrakło także tytułów odrobinę starszych oraz produkcji niezależnych, wśród których warto przyjrzeć się bliżej m.in. BioShock: Infinite (7,49 euro), Salt and Sanctuary (10,79 euro), This War of Mine (4,74 euro), Inside (9,99 euro), X-Com: Enemy Unknown, Sleeping Dogs: Definitive Edition, Layers of Fear (4,99 euro), The Talos Principle (9,99 euro), Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition (4,99 euro), Planescape: Torment: Enhanced Edition (14,99 euro), Oxenfree (4,99 euro), Mortal Kombat X (7,99 euro), Spelunky (1,49 euro), Dreamfall Chapters (11,49 euro), Arcana Heart 3 LOVE MAX!!!!! (5,59 euro).

Promocja potrwa do 1. listopada, do godziny 19 polskiego czasu. Macie zatem jeszcze kilka dni na zastanowienie się, nim wypchacie wirtualne koszyki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu