Gry

Nadchodzi Hitman: Game of the Year Edition!

MH
Marcin Hołowacz
1

Ktoś tu czyta w moich myślach! Od dawna nie grałem w wiele nowych gier, to znaczy… nowych dla mnie, bo wszyscy regularni gracze już je pokończyli. Za przykład mogę podać nową odsłonę serii Hitman, bo jest to coś, co każdy miał już okazję przejść, a jednak ja w to nie grałem. Całe szczęście, że właśnie zapowiedziano Hitman: Game of the Year Edition!

Najciekawsze jest to, że premiera Game of the Year Edition nastąpi równo z premierą konsoli Xbox One X, czyli w dniu 7 listopada. To dobrze się składa, bo coś czuję, że może to być pierwszy tytuł jaki sobie kupię. I tak jeszcze w to nie grałem, a GOTY zostanie wzbogacona o nowe treści.

Hitman: Game of the Year Edition

Gracze mają otrzymać wszystko to, co było zawarte w pierwszym sezonie, a do tego jeszcze nowe tzw. „Escalation Contracts”, które są nowością w serii, a ich celem jest głównie zapewnienie dodatkowego wyzwania (przynajmniej tak wyczytałem). Będą też nowe bronie, przebrania, wyzwania, a nawet jakieś graficzne usprawnienia. Inną istotną informacją jest to, że „Elusive Targets” również będą dostępne, ale tylko dla zupełnie nowych graczy, natomiast ci, którzy mieli okazję już się ich podjąć, nie dostaną drugiej szansy.

Patient Zero

Największym z dodatków w Hitman: Game of the Year Edition będzie kampania „Patient Zero”, która zahaczy o mapy Bangkok, Sapienza, Kolorado oraz Hokkaido. Zadaniem Agenta 47 ma być niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się wirusa. Wspomniane mapy otrzymają nową porę dnia i muzykę.

Dla mnie super! Taka edycja to strzał w dziesiątkę. Cena ma być na poziomie 60 dolarów i dostępna będzie tylko wersja elektroniczna.

Źródło 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu