VOD

Squid Game - sezon 2. Netflix zdradza kiedy serial powróci

Kamil Świtalski
Squid Game - sezon 2. Netflix zdradza kiedy serial powróci
0

Na tę wiadomość czekaliśmy! Szef Netfliksa oficjalnie o premierze drugiego sezonu Squid Game!

Squid Game był serialem który pojawił się nagle, znikąd i... w kilka dni stał się szaleństwem na skalę światową. Koreańską produkcję pokochali mali i duzi, niezależnie od szerokości geograficznej.

Można chyba spokojnie powiedzieć, że sukces Squid Game był niespodziewany dla... absolutnie każdego.  W tym także Netflixa. Z tej okazji firma nie miała jak się odpowiednio wcześniej przygotować do stworzenia kontynuacji — i działała nieco po omacku. Chcąc podgrzewać markę, minionej jesieni zaserwowała widzom teleturniej Squid Game: Wyzwanie, który wzbudził ogrom kontrowersji po tym gdy jego uczestnicy zdradzali szczegóły realizacji.

Od dawna wiedzieliśmy jednak, że drugi sezon Squid Game powstaje i... nareszcie doczekaliśmy się jakiś konkretów związanych z datą premiery!

Polecamy: Gwiazdor myślał o upozorowaniu własnego morderstwa. Co go do tego skłoniło?

Squid Game - drugi sezon trafi na Netflix jeszcze w tym roku!

Ted Sarandos, czyli CEO Netflixa, w ostatniej rozmowie z mediami zdradził co nieco na temat planów platformy na ten rok. I wśród nich pojawiło się wiele powrotów znanych i lubianych marek. Wspomniał on o ostatnim sezonie Cobra Kai, o nowym Nocnym Agencie i Emily w Paryżu. Tym jednak co wzbudziło najwięcej emocji jest bez wątpienia oficjalne potwierdzenie informacji o których to rozprawiało się już od jakiegoś czasu, czyli powrotu Squid Game. Bo serial faktycznie ma powrócić na ekrany z nowymi odcinkami jeszcze w tym roku. I choć nie ma żadnych dokładnych dat — to  prawdopodobnie nie później niż jesienią możemy spodziewać się powrotu budzącej taki ogrom emocji serii. I jest to znakomita wiadomość dla wszystkich fanów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news