Gry

Oto wszystkie nowości, jakie w tym roku dostaniemy od Square Enix

Krzysztof Rojek
4

Konferencja Square Enix pokazała, co wydawca zaprezentuje graczom w najbliższym czasie. Na prezentacji m.in. nowe gry - Life is Strange,Outriders i Forspoken oraz wiele dodatków do znanych serii.

2020 był bardzo ważnym rokiem dla branży gier. Wiele osób, zmuszonych do pozostania w domu, wydawało na wirtualną rozrywkę więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Z tego co widać, 2021 nie będzie pod tym względem inny, dlatego też warto śledzić, co deweloperz i wydawcy będą nam chcieli zaserwować w najbliższym czasie. Jesteśmy już po konferencji  Square Enix. Oto wszystkie nowości, które zespół wypuści na rynek w najbliższym czasie.

Square Enix - nowości i premiery w 2021

Oto, co wydawca przygotuje dla fanów w najbliższym czasie:

  • Outriders - shooter RPG osadzony w klimatach science fiction. Stworzony przez People Can Fly. W grze wcielamy się w członka grupy kolonizacyjnej obcej planety, tytułowego Outridera, który ma na niej walczyć ze zmutowanymi przez wirusa zwierzętami. Podczas lądowania tajemnicza burza zabija większość naszych towarzyszy broni a tym, co przetrwali daje nadprzyrodzone moce, tworząc 4 klasy postaci. Gra wychodzi pierwszego kwietnia 2021 roku.
  • 25 lat istnienia serii Tomb Raider - na ćwiećwiecze istnienia Pani Archeolog, Square Enix przygotowało wiele smaczków, jak książka kucharska czy crossovery z innymi seriami, m.in. Ghost Recon. Z tej okazji przygotowany został też specjalny zestaw zawierający wszystkie części nowej trylogii.
  • Mobile - Square Enix zapowiedziało, że kilka z ich najsławniejszych tytułów będzie dostępnych na platformy mobilne. Na konferencji zobaczyliśmy m.in. Just Cause Mobile, Hitman Sniper czy Space Invaders w rozszerzonej rzeczywistości.
  • Marvels Avengers - gra ma zadebiutować na konsolach nowej generacji - ma mieć stałe 4K60FPS, wyższa rozdzielczość, szybsze czasy ładowania i płynniejsza rozgrywkę. Planowane są też dodatki, jak War for Wakanda.
  • Balan Wonderworld - nowa kooperacyjna (i bardzo dziwna) platformówka, osadzona w bajkowym, magicznym klimacie. Dostępna na wszystkich platformach od 26 marca.
  • Life is Strange: True Colors - kolejna odsłona serii LiS zapowiedziana została na 10 września. Jesienią mamy dostać także Life is Strange: Remastered Collection.
  • Forspoken - nowa gra akcji o przygodach dziewczyny w świecie, który został opanowany przez potwory. Gra ma wyjść dopiero w 2022.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu