4

Sprawdź koniecznie nasze zestawienie najlepszych aplikacji na Androida (marzec 2013)

Redaktorzy AntyApps.pl jak co miesiąc przygotowali zestawienia najlepszych aplikacji mobilnych na najbardziej popularne systemy mobilne. W tym odcinku podzielimy się z wami zestawieniem za marzec 2013 na Androida, zapraszam : Nawet nie wiem kiedy to zleciało, ale marzec też już za nami. Nie zgadniecie — to kolejnych kilkadziesiąt dni, w których opisywaliśmy wiele interesujących aplikacji, […]

Android

Redaktorzy AntyApps.pl jak co miesiąc przygotowali zestawienia najlepszych aplikacji mobilnych na najbardziej popularne systemy mobilne. W tym odcinku podzielimy się z wami zestawieniem za marzec 2013 na Androida, zapraszam :

Nawet nie wiem kiedy to zleciało, ale marzec też już za nami. Nie zgadniecie — to kolejnych kilkadziesiąt dni, w których opisywaliśmy wiele interesujących aplikacji, aż trudno było się zdecydować na pewien wybór. Ten, oczywiście, całkowicie subiektywny, ale koniecznie rzućcie okiem, czy nic z tej listy Was nie ominęło. A jeśli wciąż Wam mało, pamiętajcie o bezpośrednim przejrzeniu wpisów z tagiem Android!

Amazing Baby

amazing

Aplikacje dla świeżo upieczonych rodziców to zupełnie inny świat. Przyznam że sam jeszcze doświadczenia nie mam, ale kiedy nadejdzie ten czas, fajnie byłoby być przygotowanym z każdej możliwej strony. Tutaj wyśmienita produkcja będąca promocyjnym programem od firmy Enfamil, w której znajdziemy propozycję oraz plan realizacji kilkunastu ćwiczeń dla tych, którzy dopiero się urodzili. Prawdziwy must have dla świeżo upieczonych rodziców!

Przejdź do recenzji.

Cordy 2

cordy2

Pierwsza część Cordy zasłynęła wśród miłośników mobilnej rozgrywki jako znakomita platformówka w klasycznym stylu. Sequel jest prawdziwą definicją lepiej, więcej, ładniej. Dla miłośników dobrych gier — pozycja obowiązkowa!

Przejdź do recenzji.

DJ studio

dj

Marzyliście o karierze DJa, ale nigdy nie mieliście ku temu odpowiedniego sprzętu? Wirtualne gramofony idą w ruch, teraz czas skompletować jedynie zestaw imprezowych hitów i zabrać się do ich miksowania!

Przejdź do recenzji.

Google Keep

unnamed

Google też dorobiło się swojej usługi odpowiedzialnej za robienie notatek. Prosta, funkcjonalna, choć niekoniecznie stanowiąca zagrożenie dla największych i najbardziej rozbudowanych graczy na rynku. Jeśli chcesz coś szybko, sprawnie zanotować, a przy okazji mieć całość zsynchronizowaną do jednego konta, Google Keep jest rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie!

Przejdź do recenzji.

High Intensity Interval Training

hiit

Aplikacja wspomagająca prowadzenie  Treningu Przedziałowego o Wysokiej Częstotliwości. Polska, dopracowana i będąca w ciągłym rozwoju. Jeżeli planujecie z okazji nadchodzącej wiosny rozpocząć ostrą przetyrkę, koniecznie wyposażcie swój telefon lub tablet w Caynax HIIT.

Przejdź do recenzji.

Mobilna Ulotka

ulotka

Mobilne ulotki to żadna nowość na smartfonach i tabletach. Tym razem jednak dostaliśmy pełny pakiet, dodatkowo uzupełniony o listę zakupów. I już o niczym nie zapomnicie!

Przejdź do recenzji.

Norton Mobile Security

norton-mobile-119273

Warto chronić swoje mobilne urządzenia nie tylko przed lepkimi dłońmi złodziejaszków, ale także wszelkim syfem w postaci kodu, z którym romans może się dla nich źle skończyć. Norton Mobile Security to jedna z propozycji będąca zestawem naprawdę przydatnych narzędzi, pomagających zabezpieczyć nasz telefon i tablet.

Link do recenzji.

PacMan +torunaments

pacman

Leciwy bohater inspirowany nadgryzioną pizzą powraca w wersji na Androida wzbogaconej o zestaw turniejów. Trudno wyobrazić sobie gracza, który nie kojarzy tej ikony popkultury — kolejne labirynty, jeszcze więcej duchów… grzech nie zagrać!

Przejdź do recenzji.

Real Racing 3

real racing 3

Przepiękna kontynuacja znanych i lubianych ścigałek. Co prawda w tej odsłonie odbiór całości został zepsuty mikrotransakcjami, ale ze względu na bycie jedną z najpiękniejszych gier mobilnych warto dać jej szansę choćby po to, by zobaczyć jak cudownie mogą wyglądać tytuły na smartfonach i tabletach…

Przejdź do recenzji.

Robo no. 5

robo5

Znakomita gra logiczna, oparta na tym samym schemacie co konsolowy hit sprzed kilkunastu miesięcy — Catherine. Przekładanie klocków potrafi być niezłym wyzwaniem, a ponadto udowadnia, że jeszcze mimo wielu elektronicznych układanek, wciąż jeszcze jest miejsce dla świeżych pomysłów.

Przejdź do recenzji.

System Monitor

unnamed

Telefony już dawno przestały nam służyć tylko do wysyłania smsów i dzwonienia. Obecnie przypominają raczej małe komputery, dlatego warto monitorować ich działanie. System Monitor to jedna z wielu, ale na pewno warta uwagi opcja, która urzeka wszechobecnym minimalizmem.

Przejdź do recenzji.

SoundHound vs. Shazam

shazam-vs-soundhound

Co prawda ten tekst nie tyczy się jednej aplikacji, a jest testem jak najpopularniejsze programy do rozpoznawania muzyki radzą sobie w określonych warunkach. Jeżeli zdarza Wam się poszukiwać tytułów usłyszanych przypadkiem w tle piosenek, koniecznie sprawdźcie którego agenta zatrudnić do pomocy w ich rozpoznawaniu!

Przejdź do recenzji.

Vybe

vybe

Vybe to jedna z tych aplikacji, która jest w założeniach bajecznie prosta i aż dziw, że nie jest w standardzie na wyposażeniu w Androidzie czy którejś z popularnych nakładek. Pozwala ona na stworzenie własnych schematów wibracji i przyporządkowanie ich poszczególnym kontaktom. Genialne w swojej prostocie, a przy okazji niesamowicie użyteczne!

Przejdź do recenzji.