Felietony

Sprawdź koniecznie nasze zestawienie najlepszych aplikacji na Androida (marzec 2013)

Grzegorz Marczak
Sprawdź koniecznie nasze zestawienie najlepszych aplikacji na Androida (marzec 2013)
4

Redaktorzy AntyApps.pl jak co miesiąc przygotowali zestawienia najlepszych aplikacji mobilnych na najbardziej popularne systemy mobilne. W tym odcinku podzielimy się z wami zestawieniem za marzec 2013 na Androida, zapraszam : Nawet nie wiem kiedy to zleciało, ale marzec też już za nami. N...

Redaktorzy AntyApps.pl jak co miesiąc przygotowali zestawienia najlepszych aplikacji mobilnych na najbardziej popularne systemy mobilne. W tym odcinku podzielimy się z wami zestawieniem za marzec 2013 na Androida, zapraszam :

Nawet nie wiem kiedy to zleciało, ale marzec też już za nami. Nie zgadniecie -- to kolejnych kilkadziesiąt dni, w których opisywaliśmy wiele interesujących aplikacji, aż trudno było się zdecydować na pewien wybór. Ten, oczywiście, całkowicie subiektywny, ale koniecznie rzućcie okiem, czy nic z tej listy Was nie ominęło. A jeśli wciąż Wam mało, pamiętajcie o bezpośrednim przejrzeniu wpisów z tagiem Android!

Amazing Baby

Aplikacje dla świeżo upieczonych rodziców to zupełnie inny świat. Przyznam że sam jeszcze doświadczenia nie mam, ale kiedy nadejdzie ten czas, fajnie byłoby być przygotowanym z każdej możliwej strony. Tutaj wyśmienita produkcja będąca promocyjnym programem od firmy Enfamil, w której znajdziemy propozycję oraz plan realizacji kilkunastu ćwiczeń dla tych, którzy dopiero się urodzili. Prawdziwy must have dla świeżo upieczonych rodziców!

Przejdź do recenzji.

Cordy 2

Pierwsza część Cordy zasłynęła wśród miłośników mobilnej rozgrywki jako znakomita platformówka w klasycznym stylu. Sequel jest prawdziwą definicją lepiej, więcej, ładniej. Dla miłośników dobrych gier -- pozycja obowiązkowa!

Przejdź do recenzji.

DJ studio

Marzyliście o karierze DJa, ale nigdy nie mieliście ku temu odpowiedniego sprzętu? Wirtualne gramofony idą w ruch, teraz czas skompletować jedynie zestaw imprezowych hitów i zabrać się do ich miksowania!

Przejdź do recenzji.

Google Keep

Google też dorobiło się swojej usługi odpowiedzialnej za robienie notatek. Prosta, funkcjonalna, choć niekoniecznie stanowiąca zagrożenie dla największych i najbardziej rozbudowanych graczy na rynku. Jeśli chcesz coś szybko, sprawnie zanotować, a przy okazji mieć całość zsynchronizowaną do jednego konta, Google Keep jest rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie!

Przejdź do recenzji.

High Intensity Interval Training

Aplikacja wspomagająca prowadzenie  Treningu Przedziałowego o Wysokiej Częstotliwości. Polska, dopracowana i będąca w ciągłym rozwoju. Jeżeli planujecie z okazji nadchodzącej wiosny rozpocząć ostrą przetyrkę, koniecznie wyposażcie swój telefon lub tablet w Caynax HIIT.

Przejdź do recenzji.

a

Mobilne ulotki to żadna nowość na smartfonach i tabletach. Tym razem jednak dostaliśmy pełny pakiet, dodatkowo uzupełniony o listę zakupów. I już o niczym nie zapomnicie!

Przejdź do recenzji.

Norton Mobile Security

Warto chronić swoje mobilne urządzenia nie tylko przed lepkimi dłońmi złodziejaszków, ale także wszelkim syfem w postaci kodu, z którym romans może się dla nich źle skończyć. Norton Mobile Security to jedna z propozycji będąca zestawem naprawdę przydatnych narzędzi, pomagających zabezpieczyć nasz telefon i tablet.

Link do recenzji.

PacMan +torunaments

Leciwy bohater inspirowany nadgryzioną pizzą powraca w wersji na Androida wzbogaconej o zestaw turniejów. Trudno wyobrazić sobie gracza, który nie kojarzy tej ikony popkultury -- kolejne labirynty, jeszcze więcej duchów... grzech nie zagrać!

Przejdź do recenzji.

Real Racing 3

Przepiękna kontynuacja znanych i lubianych ścigałek. Co prawda w tej odsłonie odbiór całości został zepsuty mikrotransakcjami, ale ze względu na bycie jedną z najpiękniejszych gier mobilnych warto dać jej szansę choćby po to, by zobaczyć jak cudownie mogą wyglądać tytuły na smartfonach i tabletach...

Przejdź do recenzji.

Robo no. 5

Znakomita gra logiczna, oparta na tym samym schemacie co konsolowy hit sprzed kilkunastu miesięcy -- Catherine. Przekładanie klocków potrafi być niezłym wyzwaniem, a ponadto udowadnia, że jeszcze mimo wielu elektronicznych układanek, wciąż jeszcze jest miejsce dla świeżych pomysłów.

Przejdź do recenzji.

System Monitor

Telefony już dawno przestały nam służyć tylko do wysyłania smsów i dzwonienia. Obecnie przypominają raczej małe komputery, dlatego warto monitorować ich działanie. System Monitor to jedna z wielu, ale na pewno warta uwagi opcja, która urzeka wszechobecnym minimalizmem.

Przejdź do recenzji.

SoundHound vs. Shazam

Co prawda ten tekst nie tyczy się jednej aplikacji, a jest testem jak najpopularniejsze programy do rozpoznawania muzyki radzą sobie w określonych warunkach. Jeżeli zdarza Wam się poszukiwać tytułów usłyszanych przypadkiem w tle piosenek, koniecznie sprawdźcie którego agenta zatrudnić do pomocy w ich rozpoznawaniu!

Przejdź do recenzji.

e

Vybe to jedna z tych aplikacji, która jest w założeniach bajecznie prosta i aż dziw, że nie jest w standardzie na wyposażeniu w Androidzie czy którejś z popularnych nakładek. Pozwala ona na stworzenie własnych schematów wibracji i przyporządkowanie ich poszczególnym kontaktom. Genialne w swojej prostocie, a przy okazji niesamowicie użyteczne!

Przejdź do recenzji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu