Muzyka

Spotify z nową ofertą - robi nam prezent na wakacje i premiuje rodziny. Jest tanio!

Maciej Sikorski
Spotify z nową ofertą - robi nam prezent na wakacje i premiuje rodziny. Jest tanio!
56

Co tygryski lubią najbardziej? Spadki cen i bonusy. Obie te rzeczy zamierza nam dać Spotify, czyli jedna z najpopularniejszych usług muzycznych na świecie. Gdy konkurencja naciska i próbuje odebrać serwisowi klientów, ten kontratakuje: aktualizuje ofertę skierowaną do rodziny i obniża opłaty za wersję Premium. Świetna sprawa na wakacyjne miesiące.

Zacznijmy do Spotify Family, które wystartowało w Polsce jesienią 2014 roku. Następuje zmiana m.in. w liczbie osób, które będą mogły korzystać z tego pakietu - teraz będzie ich sześć. Cena? 29.99 złotych miesięcznie i jest to stała opłata bez względu na liczbę podpiętych kont. Jest zatem więcej za mniej. Znacznie mniej - za pięć osób wcześniej trzeba było zapłacić blisko 60 złotych miesięcznie. Robi się naprawdę ciekawie, całkiem spora rodzina może słuchać utworów offline i bez reklam, wybierając je z bardzo szerokiej oferty i to w oparciu o indywidualne preferencje. A każda osoba zapłaci kilka złotych.

Jest też promocja dla osób, które nie korzystały z serwisu w wersji Premium. Za trzymiesięczny dostęp zapłaci się teraz... niecałą złotówkę. Na to rozwiązanie możecie się decydować jeszcze przez kilka tygodni, trzeba przy tym pamiętać, by po okresie promocyjnym zrezygnować z usługi, jeśli nie chce się za nią płacić. Jeśli to nie nastąpi, serwis naliczy wyższą opłatę - niecałe 20 złotych miesięcznie (można zrezygnować w każdej chwili).

Tak to wygląda - jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Przez kilka miesięcy dostęp za złotówkę, a potem wystarczy skorzystać z pakietu rodzinnego i przy maksymalnym wykorzystaniu "okienek" zejść do 5 złotych miesięcznie za dostęp do milionów utworów. Naprawdę nie opłaca się piracić...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

muzykaSpotifyofertahot