Off topic

Sponsorzy Antyweb - dziękuję

Grzegorz Marczak
Sponsorzy Antyweb - dziękuję
10

Miło mi po raz kolejny podziękować sponsorom bloga antyweb.pl. Szczególnie za to, że zdecydowali się pozostać na moim blogu na kolejny miesiąc. Poprosiłem sponsorujące mój blog serwisy o kilka nowych / ciekawych informacji na swój temat: Profeo.pl - to serwis networkingowy dla profesjonalistów. L...

Miło mi po raz kolejny podziękować sponsorom bloga antyweb.pl. Szczególnie za to, że zdecydowali się pozostać na moim blogu na kolejny miesiąc. Poprosiłem sponsorujące mój blog serwisy o kilka nowych / ciekawych informacji na swój temat:

Profeo.pl - to serwis networkingowy dla profesjonalistów. Liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 90,000 osób, uruchomiona została wersja rosyjska oraz ukraińska serwisu pod adresem www.profeo.com.ua (na Ukrainie to pierwszy serwis tego typu). Polska wersja Profeo ciągle się rozwija, ostatnio dodana została nowa sekcja z wydarzeniami, a już niedługo mają zostać wprowadzone funkcje pomagające lepiej wykorzystywać swoje kontakty.

Wykop.pl - Wykop wprowadził ostatnio sekcję z hitami czyli najpopularniejszymi newsami jakie pokazały się w historii serwisu. Trwają pracę nad poprawieniem funkcjonalności "obserwowane" oraz narzędzi do kontroli spamu oraz nadużyć. Stabilność serwisu od kilku dni zapewniają nowe serwery w jakie został wyposażony wykop.

Netizens.pl - Jak to w agencjach kreatywnych bywa nikt nie chce się chwalić swoimi bieżącymi projektami. Polecam za to obejrzeć blog linkiem.com w którym Panowie zbierają to co zaciekawiło ich w sieci - znajdziemy tam zarówno informacje o ciekawych stronach, jak również o kreatywnych pomysłach.

9sekund.pl - to porównywarka cen oraz produktów dostępnych w Internecie. Współpracuje z 500 sklepami różnych branż. Oprócz porównywania cen klienci mogą porównać produkty poprzez sprawdzenie ich parametrów. Mają możliwość posiłkowania się opiniami internautów, którzy subiektywnie oceniają towary i usługi.


Dla zainteresowanych reklamą
- Zapraszam serdecznie do publikowania reklam na antyweb.pl. Grupa dotychczasowych reklamodawców jest zadowolona z jej efektywności a niedługo mam nadzieję opisać przypadek pozyskania klienta dla agencji dzięki reklamie na antyweb.pl. W sprawie reklamy proszę pisać na grzegorz.marczak[na]gmail.com

Ps. Reklamą na blogu (przynajmniej moim) nie może być double billboard czy flashowy popup na pół strony. Takich reklam nie dopuści z pewnością żaden blog (a niestety nadal dostaję takie zapytania) nawet gdyby reklamodawcą miałaby okazać się firma wielkości Yahoo.

Na koniec krótkie info o zmianach na antyweb.pl. Mam nadzieję, że wkrótce będę w stanie zaprezentować nowy wygląd bloga. Zmian drastycznych nie będzie, blog zyska więcej miejsca, nowy układ, nowe kolorki oraz co najważniejsze będę miał wreszcie własne logo!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamaantywebsponsorzy