Gry

Spider-Man Remastered na PC jeszcze nie wyszedł, a już tanieje. Steam czeka na zwroty

KC
Kacper Cembrowski
5

Marvel’s Spider-Man Remastered na PC jeszcze nie miał swojej premiery, a już zaliczył spadek ceny.

Premierowa cena Spider-Mana na Steamie spadła o 40 zł

Odświeżona wersja Spider-Mana debiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows dopiero 12 sierpnia, a dzisiaj na Steamie cena gry została znacznie zmniejszona. Początkowa cena produkcji od Insomniac Games wynosiła 299 zł, a w tej chwili na platformie Valve gra dostępna jest za 259 zł.

Jeśli z jakiegoś niezrozumiałego powodu zakupiliście cyfrową grę w przedsprzedaży, nic straconego. Steam jest przygotowany na zwroty gry, które możecie bez problemu złożyć na platformie - wtedy dostaniecie swoje 299 zł z powrotem, następnie mając możliwość kupna gry za 40 zł taniej. Co jednak ciekawe, na Epic Games Store cena Marvel’s Spider-Man Remastered dalej wynosi 299 zł, lecz zapewne wkrótce się to zmieni.

Źródło: Steam

Spider-Man to naprawdę świetna gra, chociaż 300 zł wydaje się lekko przesadzoną ceną

To, że Marvel’s Spider-Man jest naprawdę świetną grą, nie jest żadną tajemnicą. Ta produkcja to nie tylko granie licencją jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Marvela, ale naprawdę kawał świetnej i dopracowanej produkcji, która jest również interesującym powiewem świeżości w ostatnim zalewie tytułów z otwartym światem.

Remaster przygód Człowieka-Pająka doczeka się co prawda na komputerach osobistych wielu ulepszeń względem wersji na PlayStation. Jeśli chcecie poznać dokładne szczegóły dotyczące ulepszeń i wymagań systemowych, zajrzyjcie do tego artykułu, gdzie Kamil Świtalski dokładnie wszystko opisał. Sam, jako konsolowy gracz, zazdroszczę posiadaczom dobrych, gamingowych pecetów - chętnie bym wsiąknął w ten świat w najwyższej możliwej jakości.

Mimo wszystko, nadal mówimy tutaj o grze z 2018 roku. Pomimo pewnych ulepszeń, to jest po części odgrzewany kotlet - i 300 zł, szczególnie jak na standardy rynku PC, to zdecydowanie zbyt wysoka kwota. Jednocześnie cała ta sytuacja jest nauczką na przyszłość, że zwyczajnie nie warto składać preorderów na gry w wersji cyfrowej.

Źródło, obrazek wyróżniający: Steam

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news