PlayStation

Spider-Man 2 śmiga na nowym zwiastunie. Premiera już za miesiąc!

Kamil Świtalski
Spider-Man 2 śmiga na nowym zwiastunie. Premiera już za miesiąc!
0

Premiera nowego Spider-Mana zbliża się wielkimi krokami. Gra wygląda wspaniale — a nowy zwiastun skutecznie zaostrza apetyt!

Od premiery Marvel's Spider-Man 2 dzieli nas nieco ponad miesiąc. Korzystając z okazji wczorajszej prezentacji State of Play, PlayStation postanowiło podgrzać atmosferę przed premierą i zaserwowało nowy zwiastun. Podobnie jak na poprzednich trailerach — tutaj również Nowy Jork wygląda oszałamiająco.

Marvel's Spider-Man 2 czaruje na nowym zwiastunie

Marvel's Spider-Man od pierwszej odsłony czarował spektakularnymi widokami na nowojorski krajobraz. Tamtejsza eksploracja była absolutnie jednym z najmilszych doświadczeń z gier wideo w ogóle. Teraz szykuje się jej jeszcze więcej, jeszcze lepiej, jeszcze ładniej. Walka oraz nowości z nią związane także prezentują się spektakularnie — rozmaite kombinacje można już podejrzeć na świeżutkim zwiastunie, podobnie jak cały zestaw kostiumów które trafią do gry:

W Marvel's Spider-Man 2 będziemy także mieć opcję przełączania się między Peterem Parkerem, a Milesem Moralesem. Twórcy obiecują, że dzięki szybkości PlayStation 5 — będziemy mogli to robić w mgnieniu oka. Każda z postaci ma mieć swoje własne zadania poboczne i historie. Zapowiada się spektakularna produkcja, która trafi do sklepów już w przyszłym miesiącu. Oficjalna premiera Marvel's Spider-Man 2 odbędzie się 20 października. Gra już teraz dostępna jest w przedsprzedaży w PlayStation Store. Za podstawową wersję zapłacimy 339 złotych, ale oprócz niej dostępna jest także wariant Deluxe za 389 złotych. W jej skład wchodzą:

  • Pięć wyjątkowych kostiumów dla Petera
  • Pięć wyjątkowych kostiumów dla Milesa
  • Elementy w trybie fotograficznym
  • 2 punkty umiejętności.
  • Prezenty za zakup w przedsprzedaży.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu