VOD

Twórca "Yellowstone" z nowym serialem. Będzie hit?

Piotr Kurek
Twórca "Yellowstone" z nowym serialem. Będzie hit?
0

Czekacie na nowe odcinki "Yellowstone"? Popularny serial ma problemy z dokończeniem historii z sezonu piątego. Nie przeszkadza to jednak jego twórcom w tworzeniu nowych produkcji. Zobaczcie zwiastun "Special Ops: Lioness".

Serial "Yellowstone" od kilku lat bije rekordy popularności na całym świecie, a od tego roku dostępny jest również w Polsce za sprawą platformy SkyShowtime. Niestety niechybnie nadchodzi jego koniec, a wszystko za sprawą konfliktu producenta serialu - Taylora Sheridana oraz odtwórcy głównej roli - Kevina Costnera. "Yellowstone" zakończy się na 5. sezonie. Zdjęcia do pozostałych kilku odcinków mają ruszyć latem, a produkcja wróci na ekrany pod koniec roku.

Polecamy na Geekweek: Disney+ usuwa filmy i seriale. Zniknęło ponad 90 produkcji

Taylor Sheridan ma jednak pełne ręce roboty. "Yellowstone" to tylko jeden z projektów nad którymi pracuje twórca. "1883", "1923" to dopiero początek sagi, która opowiada historie historię słynnego rancza oraz rodzin, które na nim mieszkały. W przygotowaniu jest więcej tytułów osadzonych w tym samym świecie, ale Sheridan nie zapomina o innych pomysłach.

"Special Ops: Lioness". Nowy serial twórców "Yellowstone". Premiera już w lipcu!

Już 23 lipca na platformie Paramount+ zadebiutuje kolejna produkcja, za którą odpowiada Taylor Sheridan. To serial skupiający się na elitarnej jednostce wojskowej. "Special Ops: Lioness" Inspirowany prawdziwym amerykańskim programem wojskowym, śledzi życie Joe (Zoe Saldaña), która próbuje pogodzić życie osobiste i zawodowe jako agentka CIA w wojnie z terroryzmem. Program Lioness, nadzorowany przez Kaitlyn Meade (Nicole Kidman) i Donalda Westfielda (Michael Kelly), rekrutuje agresywną żołnierkę piechoty morskiej o imieniu Cruz (Laysla De Oliveira), aby wraz z Joe działała pod przykrywką wśród pośredników wewnętrznego terroryzmu rozpracowując i starając się udaremnić kolejne 9/11.

W serialu grają m.in. Zoe Saldaña, Laysla De Oliveira, Michael Kelly, Morgan Freeman oraz Nicole Kidman. Kidman jest również współproducentką, a serial produkują studia MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios. Na ten moment nie wiadomo kiedy "Special Ops: Lioness" zadebiutuje w Polsce. Można jednak podejrzewać, że trafi na platformę SkyShowtime niedługo po swojej amerykańskiej premierze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news