Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Sony

Xperia 1 oficjalnie w Polsce. Sony kusi przedsprzedażą ze słuchawkami za 1400 zł

6

Sony Xperia 1 to najnowszy flagowy smartfon Sony o którym prawdopodobnie już słyszeliście. Słuchawka od lutego nie skrywa przed nami większych tajemnic — dowiedzieliśmy się wówczas ja jego temat... w sumie wszystkiego. Teraz jednak nareszcie doczekaliśmy się polskiej premiery flagowca!

Sony w swoim nowym produkcie nareszcie zaczęło czerpać z doświadczenia i zdobyczy rozmaitych oddziałów firmy. Jak mówili na dzisiejszym spotkaniu prasowym przedstawiciele firmy, najnowsze urządzenie w ich ofercie ma być uniwersalne. Trafić zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Graczy, miłośników filmów i seriali, fotografów czy po prostu ludzi żyjących w biegu. Wysokiej jakości ekran o kinowych proporcjach, smukła obudowa, dedykowane aplikacje które pozwolą wszystkim miłośnikom filmów i zdjęć uchwycić momenty różnych profilach kolorów -- oraz doskonale współpracują z całym ekosystemem urządzeń producenta. To wszystko znajdziemy w smartfonie Sony Xperia 1.

 

Sony Xperia 1: premiera i polska cena

Smartfon trafia do Polski — i zarówno cena, jak i dostępne warianty nie stanowią dla nas już żadnej tajemnicy. Urządzenie dostępne będzie wyłącznie w wariancie czarnym — a wycenione zostało na 3999 PLN. Na półki sklepowe trafi już w przyszły piątek, czyli 6 czerwca 2019. Dzisiaj zaś startuje przedsprzedaż. W Sony Centre, Media Expert oraz Allegro można już zamawiać smartfon Xperia 1 w zestawie ze słuchawkami WH1000XM3. Cena takiego zestawu to 4399 PLN. Promocja ograniczona czasowo do przyszłego piątku, jeżeli planowaliście zakup najnowszej Xperii — warto rozważyć tę ofertę, w końcu wartość słuchawek z zestawu to około 1400 PLN.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: