Moje przemyślenia

Sony Mobile partnerem sekcji mobilnej na Antyweb!

Grzegorz Marczak
12

No to będzie więcej Jamesa Bonda na Antyweb! Żartuję oczywiście choć na film przyznam sięc czekam, bo nowa seria z Bondem to zupełnie coś innego (przemiana podobna do tego co stało się z Batmanem). Nie o tym jednak chciałem napisać. Otóż miło mi poinformować, że firma Sony Mobile została partnere...

No to będzie więcej Jamesa Bonda na Antyweb! Żartuję oczywiście choć na film przyznam sięc czekam, bo nowa seria z Bondem to zupełnie coś innego (przemiana podobna do tego co stało się z Batmanem).

Nie o tym jednak chciałem napisać. Otóż miło mi poinformować, że firma Sony Mobile została partnerem sekcji mobilnej na Antyweb. Firmy tej przedstawiać chyba czytelnikom nie trzeba. Znana jest jeśli chodzi o działalność mobilną z takich produktów jak smartphony z serii Xperia czy tablet Xperia Tablet S.

Na czym to partnerstwo polega? Wyjaśnię aby nie było niejasności (lubię klarowne sytuacje). Otóż przy tekstach związanych z mobile na końcu każdego artykułu będą pojawiały się informacje od partnera sekcji. Dodatkowo też upiększyliśmy AntyApps rectanglem Sony Mobile.

Jest to akcja czysto wizerunkowa w skład której nie wchodzą nasze testy (zresztą jak wiecie informujemy dość wyraźnie o testach komercyjnych i zawsze są one obiektywne). Sony zresztą jako poważny partner nie proponowało nam artykułów sponsorowanych ani innej formy gratyfikacji za treści (wszyscy już chyba wiedzą, że efektywność takich działań jest dość niska).

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.


 
 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileSonyXperiasony mobile