LG

Smartfony od LG znów zaczną przynosić prawdziwe zyski. Serio, serio!

Weronika Makuch
Smartfony od LG znów zaczną przynosić prawdziwe zyski. Serio, serio!
1

LG ma najwyraźniej dosyć porażek na polu smartfonów. Pora zakasać rękawy.

LG nie narzeka na brak sukcesów w innych branżach. Dobrze radzą sobie w produktach z serii gospodarstwa domowego, ludzie lubią ich laptopy czy wyświetlacze. Problemem są jednak smartfony. Jeszcze kilka ładnych lat temu mobilny biznes LG naprawdę dawał radę. Był opłacalny, a firma nie miała się czego wstydzić. Od tamtej pory jest jednak coraz gorzej. Niedawno udało im się po prostu... stracić mniej. Ale mniejsze straty to nie to samo co wielkie zyski, prawda?

LG znów chce zarabiać na smartfonach

Dyrektor naczelny firmy,Kwon Bong-Seok powiedział, że do 2021 roku działalność LG Electronics w zakresie telefonii komórkowej stanie się rentowna. Chcą poszerzyć linię urządzeń mobilnych i stopniowo wprowadzać na rynek kolejne, które z pewnością zaciekawią konsumentów. Nie zabraknie tajemniczego czynnika wow, który ma tych fanów bardzo skutecznie przyciągnąć. Czymże konkretnie jest ten czynnik i skąd go wezmą? Tego nie wytłumaczył.

Gdyby LG robiło tak porywające telefony jak patenty, to by było pięknie

LG obiecuje zwiększenie konkurencyjności własnych produktów. Jak im to wyjdzie, przekonamy się oczywiście w praktyce. Może zostaniemy zalani podwójnymi ekranami? A może LG ma w rękawie asa, którego nikt się nie spodziewa? Tego ciekawi są wszyscy. Warto śledzić wyniki finansowe spółki. Dane za ostatni kwartał 2019 roku powinny już już wkrótce dostępne. Wtedy będziemy wiedzieli, jak bardzo firma musi się postarać i do czego posunąć, aby ich obietnica została spełniona, a nie skończyła się na pustosłowiu.

Źródło: Android Police

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu