VOD

SkyShowtime - dokładna data startu w Polsce. Znamy cenę subskrypcji

Konrad Kozłowski
SkyShowtime - dokładna data startu w Polsce. Znamy cenę subskrypcji
9

SkyShowtime niebawem wejdzie do Polski. Serwis zapowiedział premierę w połowie lutego i znamy dokładną datę debiutu nad Wisłą.

SkyShowtime - kiedy w Polsce?

SkyShowtime wejdzie do Polski 14 lutego. Platforma będzie oferować treści od takich wytwórni i platform, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios oraz Peacock. To oznacza, że niektóre filmy i seriale trafią do naszego kraju po raz pierwszy w historii na platformie VOD. Jednocześnie mamy nadzieję, że SkyShowtime zaoferuje szeroki wybór klasyków, które gdzieniegdzie pojawiały się wcześniej w serwisach VOD, ale nigdy nie były dostępne w jednym miejscu w całości.

Polecamy na GeekWeek: SkyShowtime w Polsce z bogatą biblioteką filmów i seriali. Jaka cena?

Cena subskrypcji SkyShowtime

Cena subskrypcji wyniesie 24,99 zł miesięcznie. Jednocześnie platforma wystartuje 14 lutego także w innych krajach: Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji oraz na Węgrzech. Cenowo sytuacja będzie wyglądać podobnie, ale widać też, że SkyShwotime dostosowuje swoje cenniki do poszczególnych regionów: Abonament w Czechach wyniesie 179 CZK, na Węgrzech – 1999 HUF.

Premiera SkyShowtime na ośmiu nowych rynkach to dla nas fantastyczny początek roku. To największy jak dotąd etap naszej ekspansji. Bardzo się cieszę, że możemy z sukcesem rozwijać serwis, który zadebiutował już w krajach nordyckich, Niderlandach, Portugalii i kilku krajach bałkańskich. Jestem przekonany, że nowi widzowie z Europy Centralnej pokochają naszą fantastyczną, dostępną w świetnej cenie ofertę filmów i seriali. Bardzo cieszy nas też to, że mieszkańcy regionu znów będą mieli możliwość obejrzenia swoich ulubionych produkcji oryginalnych - Prezes SkyShowtime Monty Sarhan

Co obejrzymy na SkyShowtime w Polsce?

SkyShowtime zapowiedziało też wybrane tytuły, które będą dostępne od dnia premiery na platformie. Są wśród nich filmy: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman oraz Top Gun: Maverick.

Wśród zapowiedzianych seriali znalazły się: 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Season 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Season 1 and 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy i Yellowstone.

Jeśli chodzi o treści na wyłączność, to SkyShowtime zapowiedziało już niektóre nadchodzące premiery własnych filmów i seriali. Dwa z nich w Europie Centralnej to polska "Warszawianka" i "The Winner" z Czech. A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone i The Great Game. Dostępny będzie też węgierski "Informator". W marcu natomiast pojawią się europejskie produkcje: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers (Czechy), Success (Chorwacja).

 

SkyShowtime dostarcza bogatą ofertę wyśmienitych treści. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszym nowym użytkownikom z Europy Centralnej wyłączny dostęp do najnowszych seriali i kinowych hitów od legendarnych wytwórni, a także do lokalnych produkcji oryginalnych, które wierzę, że przypadną im do gustu. Cieszę się, że największym światowym produkcjom towarzyszyć będą propozycje od twórców z naszego regionu, a wszystko w świetnej cenie - Gabor Harsanyi, Dyrektor Generalny SkyShowtime na region Europy Środkowo-Wschodniej

Na jakich urządzeniach obejrzymy SkyShowtime?

Wśród wymienianych platform i urządzeń pojawiły się: urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu