Świat

Skype "Świat bez ograniczeń" za darmo na miesiąc!

Grzegorz Ułan
Skype "Świat bez ograniczeń" za darmo na miesiąc!
7

To nie pierwsza taka promocja ze strony Skype, pamiętam, kiedy jeszcze opcja rozmów grupowych nie była dostępna, uraczyli nas darmowym abonamentem Skype Premium aż na 12 miesięcy. W tym czasie grupowe rozmowy wideo zostały udostępnione wszystkim użytkownikom. Czyżby i ta promocja zwiastowała jakąś d...

To nie pierwsza taka promocja ze strony Skype, pamiętam, kiedy jeszcze opcja rozmów grupowych nie była dostępna, uraczyli nas darmowym abonamentem Skype Premium aż na 12 miesięcy. W tym czasie grupowe rozmowy wideo zostały udostępnione wszystkim użytkownikom. Czyżby i ta promocja zwiastowała jakąś darmową opcje w zakresie rozmów telefonicznych?

Od dziś, każdy z chętnych może skorzystać z promocji darmowych rozmów telefonicznych z użytkownikami Skype niemal na całym świecie o wartości 43,99 zł.

Aby móc aktywować ten abonament wystarczy mieć aktywne konto Skype, a po zalogowaniu i kliknięciu w link na tej stronie, przeniesieni zostaniemy na stronę, gdzie będziemy mogli wybrać sposób płatności - konto PayPal lub karta.

Tu należy pamiętać, że aktywacja i podanie danych karty wiąże się z automatycznym pobieraniem środków w kolejnych miesiącach, więc trzeba pilnować, by zrezygnować w odpowiednim momencie przed upłynięciem tego okresu bezpłatnego.

Pamiętaj: Jest to płatność cykliczna.
Wybrana przez ciebie metoda płatności zostanie zapamiętana. Będziemy pobierać opłatę za każdym razem, gdy twój abonament zostanie odnowiony, aż go anulujesz. Aby uniknąć opłat, musisz anulować swój abonament przed końcem bezpłatnego okresu próbnego. Możesz go anulować w każdej chwili na stronie swojego konta pod pozycją Abonamenty.

Całkiem przyjemna promocja, zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnym. Myślę, że wielu aktywnych użytkowników tego komunikatora skorzysta z niej, pamiętajcie jednak o powyższym automatycznym przedłużeniu.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu