Miniblog

Silnik CryENGINE 3 po prostu olśniewa w trailerze Crysis 3!

Michał Majchrzycki
Silnik CryENGINE 3 po prostu olśniewa w trailerze Crysis 3!
7

Dawno nie widziałem tak olśniewającego trailera gry. Crysis 3 zapowiada się wspaniale, a to dzięki wprowadzeniu silnika CryENGINE 3 studia Crytek. Na coś takiego warto było czekać. Inna sprawa, że pewnie niewiele osób będzie w stanie sobie pozwolić na takie efekty w swoim pececie. Zresztą, zobaczcie...

Dawno nie widziałem tak olśniewającego trailera gry. Crysis 3 zapowiada się wspaniale, a to dzięki wprowadzeniu silnika CryENGINE 3 studia Crytek. Na coś takiego warto było czekać. Inna sprawa, że pewnie niewiele osób będzie w stanie sobie pozwolić na takie efekty w swoim pececie. Zresztą, zobaczcie sami (koniecznie w wersji HD).

Premiera gry Crysis 3 jest zaplanowana na luty przyszłego roku. Gracz, odziany w nanokombinezon, przeniesie się do 2047 roku. Będzie sporo akcji, bo zmierzymy się z obcą rasą Ceph, zwiedzimy także tajemniczą kopułę umieszczoną w centrum Nowego Jorku. Gra ma po prostu powalić użytkownika pod względem grafiki. Jeżeli sądzić po zamieszczonym trailerze, zapowiedzi mogą nie być przesadzone.

Stworzony przez Crytek świat olśniewa barwami, złożonością świata, detalami itp. Czekam na kolejne trailery no i oczywiście premierę. Zapomniałbym dodać - prezentowany trailer nie jest oddzielną kreacją, ale pochodzi wprost z gry Crysis 3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu