Miniblog

Nowy mockup Nexusa Phone wygląda dziwacznie

Michał Majchrzycki
Nowy mockup Nexusa Phone wygląda dziwacznie
11

Nie zawsze mockupy przedstawiane przez domorosłych projektantów wzbudzają zachwyt. Sporo jest wśród nich rozwiązań "takich sobie", sporo też po prostu słabszych pomysłów. Zdarzają się też - i te są chyba najbardziej ciekawe - zupełnie odjechane rozwiązania, które niekiedy mogą wzbudzić wręcz zachwyt...

Nie zawsze mockupy przedstawiane przez domorosłych projektantów wzbudzają zachwyt. Sporo jest wśród nich rozwiązań "takich sobie", sporo też po prostu słabszych pomysłów. Zdarzają się też - i te są chyba najbardziej ciekawe - zupełnie odjechane rozwiązania, które niekiedy mogą wzbudzić wręcz zachwyt. Projekt nowego Nexusa Phone firmy Google nazwałbym umiarkowanie dziwacznym.

Pomysł przedstawiony przez Doriana Lusta na Google+ charakteryzuje się przede wszystkim nietypowym kształtem. Mockup Nexusa Phone jest bowiem nieco wygięty do środka, przez co ekran urządzenia jest lekko wklęsły. Domyślam się, że ideą przewodnią była chęć lepszego dopasowania urządzenia do dłoni użytkownika. Czy jednak takie rozwiązanie nie jest zbyt radykalne? Przypuszczam, że podczas korzystania ze smartfona mogłoby być to dość uciążliwe.

Warto też zapoznać się z nowszym mockupem Lusta (Nexus F), który jest już bardziej płaski:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleAndroidgoogle phoneNexus