Miniblog

Pinterest otwarte dla wszystkich - fenomen zyska na sile?

Konrad Kozłowski
Pinterest otwarte dla wszystkich - fenomen zyska na sile?
3

Pinterest - oryginalny portal społecznościowy, którego nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać, jest już dostępny dla wszystkich chętnych. Powiadomcie więc wszystkich znajomych i przekonajmy się czy potencjał Pinterest jest naprawdę tak duży. Konto oczywiście posiadam tam już od dawna, ale zaglą...

Pinterest - oryginalny portal społecznościowy, którego nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać, jest już dostępny dla wszystkich chętnych. Powiadomcie więc wszystkich znajomych i przekonajmy się czy potencjał Pinterest jest naprawdę tak duży.

Konto oczywiście posiadam tam już od dawna, ale zaglądałem na Pinterest jedynie w chwilach braku zajęcia. Przeglądanie bez końca zdjęć "przypiętych" do tablicy rzeczywiście jest zajęciem wciągającym, szczególnie gdy śledzimy sporo aktywnych osób. Niestety do tej pory musiałem polegać na proponowanych przez Pinterest użytkownikach - czy po otwarciu rejestracji sytuacja diametralnie się zmieni? Nie sądzę. Jeszcze jeden portal społecznościowy do "kontrolowania" to zbyt dużo, dlatego nie dziwię się praktykom Facebooka, który pragnie wciągnąć wszystkie inne portale w głąb siebie.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

pinterest