Felietony

Seriale Marvel na Showmax! Agenci TARCZY, Inhumans i przyszłe nowości!

Konrad Kozłowski
Seriale Marvel na Showmax! Agenci TARCZY, Inhumans i przyszłe nowości!
3

Mam świetną wiadomość dla wszystkich fanów superbohaterskich seriali - oferta Showmax poszerza się aż o cztery tytuły Marvela, w tym Agentów TARCZY i Inhumans. W następnych miesiącach premierę będą miały The Runaways oraz Cloak & Dagger.

Agenci TARCZY - 5. sezon tylko w Showmax

Wszystkie cztery dotychczasowe sezony serialu Agenci TARCZY można już oglądać na Showmax. Seria ABC cieszy się sporą popularnością, o czym świadczy nadchodzący nowy, 5. sezon. On również zadebituje na Showmax i to równo z premierą w Stanach Zjednoczonych! Tej serii nie obejrzycie w Polsce nigdzie indziej - na żadnej stacji telewizyjnej czy w serwisie VOD. Dokładnej daty jeszcze nie podano, ale mamy/macie czas do grudnia, by nadrobić poprzednie 4 sezony.

“Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu.” - Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający Showmax CEE.

Drugim z tytułów, który zobaczymy na Showmax jest Inhumans. Choć komiksowy pierwowzór broni się doskonale, tak wersja telewizyjna nie przypadła krytykom do gustu, choć to wcale nie oznacza, że Wam się nie spodoba. Pierwsza seria Inhumans składa się z 8 epizodów - premierę miały już dwa odcinki, dziś pojawi się trzeci. Wszystkie kolejne będą pojawiały się na Showmax równo z premierą w USA.

Umowa pomiędzy Showmax a Disney Polska obejmuje również nadchodzące produkcje. The Runways oraz Cloak & Dagger. Jak widać, oferta telewizyjna Marvel rozrasta się w błyskawicznym tempie - pierwszy z wymienionych tytułów obejrzymy już w listopadzie, zaś drugi w 2018 roku. The Runways, produkcji Hulu, opowie o grupie nastolatków, którzy po odkryciu prawdy o swoich rodzicach superzłoczyńcach, postanawiają uciec z domów. Wspólny cel sprawia, że stają sobie bardzo bliscy. Cloak & Dagger od Freeform skupi się na historii miłosnej kompletnie różnych od siebie bohaterów - Tyrone Johnson i Tandy Bowen będą współnie odkrywać możliwości swoich mocy.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu