VOD

Czwarty sezon Sex Education nadchodzi! Netflix prezentuje oficjalny zwiastun

Kacper Cembrowski
Czwarty sezon Sex Education nadchodzi! Netflix prezentuje oficjalny zwiastun
0

Netflix udostępnił dziś oficjalny zwiastun czwartego i zarazem ostatniego sezonu Sex Education.

Nadchodzi koniec Sex Education

Ten sezon, który na platformie z wielkim czerwonym N w logo zadebiutuje 21 września, to ostatnie wspólne chwile dla ekipy z Moordale, która gości na naszych ekranach od 2019 roku. Nadszedł czas, aby pożegnać się z serialem ośmioma nowymi odcinkami, z których finałowy będzie trwał 83 minuty. Trailer zapowiada emocjonujący sezon pełen nowych, seksualnych doświadczeń, rozwoju osobistego, miłości, śmiechu, łez i przyjaźni. Jean wraca do sesji terapeutycznych, choć tym razem z nowym szefostwem (Hannah Gadsby), Adam pracuje na farmie, a Aimee poznaje siłę swoich zdolności artystycznych. Na dodatek… Maeve wraca do Moordale na pierwszą prawdziwą randkę z Otisem!

W serialu występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Emma Mackey, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Mimi Keene, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Dua Saleh, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Jim Howick, Rakhee Thakrar oraz Daniel Ings. Do obsady ostatniego sezonu dołączą także: zdobywca nagrody Emmy i gwiazda Schitt's Creek, Dan Levy, Hannah Gadsby, Thaddea Graham (Doctor Who), Lisa McGrillis (Somewhere Boy), Marie Reuther (Kamikaze), aktorka i modelka Jodie Turner Smith, komik Eshaan Akbar oraz Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James, Reda Elazouar, Bella Maclean i Imani Yahshua.

Sex Education Sezon 4 — co nas czeka?

Netflix opisuje nadchodzący sezon w następujący sposób:

Po zamknięciu liceum Moordale Otis i Eric muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości — w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się perspektywą założenia nowej kliniki, a Eric modli się, aby znów nie dołączyli do przegrywów. Ale w Cavendish wszyscy uczniowie z Moordale przeżywają szok kulturowy — sądzili, że to oni są postępowi, tymczasem ta szkoła to zupełnie inny poziom. Codziennie na dziedzińcu ćwiczy się jogę, na topie jest zrównoważony rozwój, a najpopularniejsi uczniowie to ci… mili?! Viv jest w szoku po zderzeniu z nowym podejściem, w którym to uczniowie mają decydujący głos i nie ma wyścigu szczurów. Jackson z kolei nie może zapomnieć o Cal. Aimee próbuje czegoś nowego, decydując się na egzaminy ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy tradycyjna edukacja jest dla niego. Tymczasem Maeve realizuje swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis wciąż do niej wzdycha, przy okazji mierząc się z nowymi wyzwaniami: już nie jest jedynym dzieckiem w domu ani jedynym terapeutą w kampusie…

Oficjalny zwiastun produkcji możecie zobaczyć powyżej. Czekacie na czwarty sezon Sex Education? Dajcie znać.

Źródło: Netflix

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news