Seriale

A jednak "Titans" zobaczymy w Polsce! Data premiery na Netflix!

Konrad Kozłowski
A jednak "Titans" zobaczymy w Polsce! Data premiery na Netflix!
8

Gdzie obejrzeć w Polsce nowy serial DC Universe pod tytułem "Titans"? Wydawało się, że przed wejściem nowego serwisu VOD do Polski nie mamy na co liczyć, ale z odsieczą nadchodzi Netflix.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Netflix prowadził rozmowy z DC na temat przejęcia globalnych praw do dystrybucji seriali, które będą produkowane z myślą o nowym serwisie VOD o nazwie DC Universe. Dziś już wiemy, że w przypadku co najmniej jednej serii była to prawda - Netflix Polska opublikował przed chwilą zwiastun serialu "Titans" na swoim profilu na YouTube.

"Titans" z DC Universe obejrzymy w Polsce na Netflix!

Serial będzie skupiać się na drużynie Tytanów pod przewodnictwem byłego pomocnika Batmana Robina. Do Tytanów należą Raven, Starfire i Beast Boy. Oficjalny polski opis brzmi:

Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji, ponieważ byłem skłonny uwierzyć w otwarcie DC Universe na terenie Europy jeszcze w tym roku, nawet w języku angielskim. To pozwoliłoby nam nie tylko oglądać nowe produkcje, ale także te nieco starsze, również w nowej wersji jak zremasterowany Batman: The Animated Series, który wkrótce ukaże się w HD.

Nikt nie zamierza jednak ryzykować i współpraca z Netfliksem z pewnością przyniesie obydwu stronom więcej korzyści - przynajmniej na tym etapie rozwoju DC Universe. Netflix to globalna platforma gotowa do dystrybucji seriali i filmów na całym świecie, a DC musiałoby to wszystko budować od nowa.

Data premiery "Titans" ("Tytani") na Netflix

Netflix ogłosił dziś, że serial będzie mieć premierę 11 stycznia 2019 roku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu