Seriale

To już koniec! Oto zwiastun ostatniego 6. sezonu House of Cards!

Konrad Kozłowski
To już koniec! Oto zwiastun ostatniego 6. sezonu House of Cards!
10

Wyczekiwałem tego momentu i nareszcie jest! Netflix zaprezentował zwiastun ostatniego 6. sezonu House of Cards, w którym zabraknie Franka Underwooda, a u sterów USA jest nowy prezydent Claire Undwerwood.

Nie jestem jedyny i widzę to po komentarzach pod każdy materiałem ostatnim sezonie "House of Cards", nie tylko na Antyweb Po Godzinach. Każdy teaser, plakat, tweet i post - fanom trudno wyobrazić sobie finałowy 6. sezon serialu bez Francisa Underwooda, ale będziemy musieli w końcu zmierzyć się z tym faktem 2 listopada, gdy na Netflix pojawią się wszystkie odcinki. 6. sezon będzie ich liczyć nieco mniej, a dokładnie osiem. Czy jesteście gotowi ujrzeć płaczącą za swoim mężem Claire Underwood? Klikajcie odtwórz.

Zwiastun ostatniego 6. sezonu House of Cards!

Niemal wszyscy najważniejsi bohaterowie poprzednich sezonów wracają, ale są też zupełnie nowi - Diane Lane i Greg Kinnear dołączyli do obsady House of Cards. Po materiale powyżej można sądzić, że łączyła ich z Frankiem pewna umowa i oczekują, że Claire będzie ją respektować. Do tego oczywiście nie dojdzie, a nowa pani prezydent będzie starać się wymazać Franka z pamięci Amerykanów i nie tylko. Opłakiwanie zmarłego męża to tylko farsa, więc można sądzić, że to ona maczała w tym palce. Ale czy na pewno? Skoro staje się obiektem zamachu (strzał w szybę limuzyny), to może jednak Frank wcale nie opuścił tego świata, tylko upozorował własną śmierć, by ścigać żonę zza grobu, która nie dotrzymała obietnicy.

Nie wiem, może dorabiam sobie historię, w której wciąż FU odgrywa ważną rolę w serialu, którego ostoją był od samego początku, bo po prostu nadal trudno mi uwierzyć, że powstał sezon pozbawiony tej postaci. Czy aby na pewno? No dobra, okaże się to 2 listopada i wtedy ocenimy wszyscy, czy decyzja o produkcji  tego sezonu House of Cards nie była zbędna. Ja liczę jedynie na sprytne zamknięcie serialu.

Jeśli chcecie poznać wszystkie najważniejsze dotychczasowe ploty i przecieki, a także zapoznać się ze wszystkimi poprzednimi materiałami na temat 6. sezonu zapraszam do tekstu wszystko, co musisz wiedzieć o 6. sezonie House of Cards.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu