Samsung

Samsung z nowym monitorem dla osób, które mają wąskie biurko przy ścianie

Piotr Kurek
Samsung z nowym monitorem dla osób, które mają wąskie biurko przy ścianie
2

CES 2019 już w przyszłym tygodniu. Samsung już dziś prezentuje z czym pojedzie do Las Vegas. Będą to między innymi ciekawe monitory, nie tylko dla graczy.

Samsung przed przyszłotygodniowymi targami zaprezentował trzy nowe monitory: nowoczesny i minimalistyczny Space Monitor, CRG9 przeznaczony dla graczy oraz oraz zakrzywiony model 4K UHD UR59C, który sprawdzi się u każdego twórcy treści i projektów graficznych. Każde z tych urządzeń oferuje najlepsze rozwiązania technologiczne: ultraszerokiego ekran, realistyczne kolory, oszczędzający przestrzeń design wpływający na wydajność pracy.

Zobacz też: Czy warto zapłacić więcej za monitor?

Samsung Space Monitor

To rozwiązanie dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni na biurku. Space Monitor wyposażony jest w specjalne ramie pozwalające na zamontowanie go na krawędzi powierzchni i niemal całkowite dosunięcie go do ściany. Takie rozwiązanie pozwala taże na oparcie ekranu bezpośrednio o blat. Dzięki prowadnicom na kable umieszczonym wewnątrz ramienia nic się nie plącze, ani nie wystaje. 27-calowy model oferuje rozdzielczość QHD (2560 x 1440) a 32-calowy obsługuje w pełni 4K UHD.

Samsung CRG9

CRG9 jest 49-calowym monitorem o rozdzielczości 5120×1440 i proporcjach ekranu wynoszących 32:9. Ekran oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz i czas reakcji wynoszący zaledwie 4 ms. Wyposażony w technologię AMD Radeon FreeSync 2 HDR i HDR10 o szczytowej jasności 1000 nitów, jeden port HDMI, dwa porty Display, USB 3.0 oraz możliwość podłączenia słuchawek. Monitor wykorzystuje technologię kropek kwantowych firmy Samsung, która zapewnia dokładne odwzorowania kolorów.

Zobacz też: Samsung przedstawia monitory dla graczy. Gra warta świeczki!

Samsung UR59C

UR59C to 32-calowy, zakrzywiony (krzywizna 1500R) monitor o rozdzielczości 4K UHD. współczynniku kontrastu ekranu wynosi 2500:1 i jak informuje firma, obsługuje do miliarda kolorów. Z trzech stron pozbawiony ramek wyświetlacz, o grubości 6,7 mm, przymocowany został do smukłej i wytrzymałej metalowej podstawki pozwalającej schować kable i zmniejszyć ilość miejsca zajmowanego przez monitor na biurku.

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli poznamy w przyszłym tygodniu.

Źródło: Informacje prasowe

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu