Android

Samsung nieco po cichu pokazuje alternatywę dla tanich hybryd

Jakub Szczęsny
Samsung nieco po cichu pokazuje alternatywę dla tanich hybryd
14

Od kilku dni w sklepach elektronicznych można znaleźć całkiem ciekawą ofertę, która – z niewiadomych mi powodów – nie jest jakoś głośniej komunikowana. Jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem w posiadanie tabletu Galaxy Tab 4 10.1, powinien się mocno zainteresować zestawem, wraz z którym jest dostępn...

Od kilku dni w sklepach elektronicznych można znaleźć całkiem ciekawą ofertę, która – z niewiadomych mi powodów – nie jest jakoś głośniej komunikowana. Jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem w posiadanie tabletu Galaxy Tab 4 10.1, powinien się mocno zainteresować zestawem, wraz z którym jest dostępny w tej właśnie promocji. Można sobie bowiem za niewielkie pieniądze stworzyć coś na kształt „mobilnego biura”.

Urządzenia z Windows 8.1 są oferowane w coraz ciekawszych cenowo ofertach i oferują naprawdę znakomite warunki pracy w stosunku do ceny. Mało tego, wraz z nimi otrzymujemy także pakiet Office, który jest bodaj najmocniejszym plusem tych urządzeń. W cenie oscylującej wokół tysiąca złotych możemy bowiem dostać tablet, który możemy przekształcić w pełnoprawny komputer przenośny, zwłaszcza, że oparty jest on na pełnym Windows 8.1, który oprócz aplikacji napisanych dla Modern UI obsłuży także te przeznaczone dla trybu standardowego pulpitu.

Samsung natomiast zdaje się odpowiadać na swój sposób na propozycje znaczone logiem Windows. W ofertach sklepów z elektroniką użytkową mamy bowiem do czynienia z nieco mało rozgłaszaną ofertą koreańskiego producenta, w ramach której otrzymujemy nie tylko tablet, ale i grono ciekawych akcesoriów.

W cenie 1199 złotych dostaniemy oczywiście samo urządzenie, którym jest Galaxy Tab 4 10.1, zatem nieco większego przedstawiciela nowej generacji tabletów Samsunga. Do tego otrzymujemy... drukarkę WiFi SL-M2022W, klawiaturę Bluetooth oraz myszkę S Action działającą za pomocą tej samej technologii łączności. Tablet natomiast opakujemy w dedykowanego dla niego etui.

Najważniejszym plusem tego zestawu jest cena. Za niecałe 1000 złotych dostaniemy tablet warty około jednego tysiąca, etui warte około stu złotych, drukarkę, której cena oscyluje wokół 250 złotych i klawiaturę oraz myszkę, które razem występują w podobnej cenie, co urządzenie do wydruków. Oszczędzamy zatem sporo, a dostajemy zestaw, który może śmiało konkurować z rozwiązaniami hybrydowymi od Kruger & Matz, czy innych producentów sprzętu z Windows na pokładzie.

Osoby, które zamierzają głównie pracować na tablecie, powinny zastanowić się nad tą ofertą. Zwłaszcza, że dla Androida dostępny jest Office Mobile, który powiedziałbym, że jest wręcz dużo lepszy niż propozycja dla Windows. Tym samym Samsung może wytrącić dosyć spory argument Microsoftowi. Nie tylko cenowy, ale i funkcjonalny.

Ofertę możecie znaleźć na przykład tutaj - warto się zastanowić, naprawdę.

Grafika: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjaTabletSamsung