Telekomy

Samsung Galaxy S7 taniej o 700 zł w T-Mobile

GU
Grzegorz Ułan
9

T-Mobile udostępnił właśnie ciekawą promocję dla osób przenoszących numer, ciekawą dla osób, które zamierzają kupić sobie właśnie Samsunga Galaxy S7.

Aktualnie telefon ten można kupić w sklepie za około 2 tysiące złotych (99,95 zł x 20 rat 0%), a w standardowej ofercie T-Mobile dostępny jest z opłata na start za 899 zł. W ramach świątecznej promocji T-Mobile obniża cenę na start tego telefonu do 199 zł. Oferta dostępna będzie z abonamentem, w którym mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y/MMS-y i dostęp do sieci bez limitu danych. Za całość zapłacimy 100 zł miesięcznie przez cały okres umowy.

Jak łatwo można policzyć, za cały okres zapłacimy za Samsunga Galaxy S7 jak i za abonament 2599 zł, odejmując od tego cenę rynkową smartfona daje nam to 25 zł miesięcznie za abonament z nielimitowanymi usługami. Tak więc jak najbardziej korzystna oferta, warto się zastanowić, czy nie skorzystać, zwłaszcza tym osobom, które noszą się z zamiarem sprezentowania sobie tego telefonu.

Oprócz tej promocji T-Mobile organizuje również konkurs, którego start zaplanowano na jutro, dostępny będzie pod tym adresem - www.zyczdobrze.pl. W jego ramach każdy uczestnik będzie mógł przesłać bliskiej osobie zaprojektowaną przez siebie kartkę świąteczną, a każdego dnia T-Mobile wybierze najbardziej kreatywną i pomysłową produkcję. Autor najlepszej kartki otrzyma nagrodę w postaci dwóch smartfonów Samsung Galaxy S7 wraz z bezpłatnym abonamentem na dwa lata.

Więcej szczegółów znajdziecie od jutra na stronie www.t-mobile.pl/pl/taniej-na-swieta, to jeśli chodzi o promocję dla przenoszących numer i na www.zyczdobrze.pl o powyższym konkursie.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu