Telekomy

Pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 250 MB za 1,2 zł dziennie

GU
Grzegorz Ułan
53

W dobie nielimitowanych ofert za 30-50 zł miesięcznie pomysł wydaje się nietrafiony. Ale jakby się dłużej nad tym zastanowić i przeanalizować sposób korzystania z telefonu, dla niektórych może się to okazać strzałem w dziesiątkę.

Jeśli bywają dni, że nie wykorzystujesz telefonu w ogóle albo tylko odbierasz połączenia, nie musisz nic płacić, opłata dzienna 1,2 zł schodzi z konta po wykonaniu kilkuminutowego połączenia wychodzącego lub wysłania kilkunastu wiadomości, ewentualnie w przypadku skorzystania z transferu danych. Od tego momentu rozmowy na stacjonarne i komórkowe możecie wykonywać do bólu do końca dnia, podobnie z SMS-ami i MMS-ami (również w UE), a transfer danych skończy się po osiągnięciu 250 MB, w tym jest 70 MB do wykorzystania w roamingu w UE.

Jednorazowa opłata za włączeniu usługi wynosi 6 zł, włączyć ją można wysyłając SMS-a o treści START na numer 80225, na swoim koncie na stronie nju, kodem wybranym z klawiatury *12767# lub dzwoniąc pod numer *620.

Nadmienię, że w przypadku transferu danych, działa tu usługa im dłużej, tym lepiej, więc po dwóch latach zamiast 250 MB będzie 750 MB. Nowa usługa Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,2 zł zastępuje poprzednie trzy podobne, a mianowicie Wszystko komórkowe dziennie, Do komórkowych dziennie oraz NJU do wszystkich dziennie, które zostają właśnie wycofane. Klienci, którzy z nich korzystali mogą nadal z nich korzystać, aż do momentu, kiedy skuszą się na nową taryfę.

Źródło: Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile