Samsung

Oto ceny Samsungów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge w Polsce. Będą też nowe Galaxy Gifts!

Tomasz Popielarczyk
Oto ceny Samsungów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge w Polsce. Będą też nowe Galaxy Gifts!
56

Samsung ujawnił dziś ceny smartfonów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge. Nowe flagowce, tradycyjnie najpierw pojawią się w przedsprzedaży, a krótko potem będą ogólnodostępne. Podobnie, jak w przypadku innych gadżetów Samsunga będziemy mogli liczyć na masę prezentów w postaci darmowych kont premium w różn...

Samsung ujawnił dziś ceny smartfonów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge. Nowe flagowce, tradycyjnie najpierw pojawią się w przedsprzedaży, a krótko potem będą ogólnodostępne. Podobnie, jak w przypadku innych gadżetów Samsunga będziemy mogli liczyć na masę prezentów w postaci darmowych kont premium w różnych usługach.

Polska premiera Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge na półkach sklepowych jest planowana na 17 kwietnia. Od tego dnia każdy będzie mógł nabyć dowolnego ze smartfonów. Wcześniej, bo 20 marca wystartuje przedsprzedaż, w ramach której klienci będą mogli liczyć na dodatkowe prezenty (jeszcze ich nie znamy). Co z cenami?

Za granicą ceny Galaxy S6 zaczynają się od 699 euro za wersję 32 GB (799 euro za 64 GB i 999 euro za 128 GB). Cena Samsunga Galaxy S6 Edge wynosi 849 euro za wersję 32 GB (949 euro za 64 GB i 1049 euro za 128 GB). W Polsce wygląda to następująco:

O ile można się było spodziewać, że podstawowa wersja będzie kosztowała niespełna 3 tys. zł, to kwota, jaką trzeba zapłacić za Galaxy S6 Edge jest zdecydowanie wyższa od przewidywań. Sam liczyłem na sumy rzędu 3,2-3,3 tys. zł. A tymczasem jest to wydatek niespełna 3,6 tys. zł. Oczywiście wraz z pojemnością, ceny rosną. Za najdroższy model przyjdzie zapłacić jak za niezłego, gamingowego laptopa - 4,4 tys. zł.

Wiemy już również o powrocie Galaxy Gifts. W tej edycji ma być ich naprawdę dużo. Pełną listę bonusów dostępnych wraz z urządzeniem poznamy dopiero w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy spodziewać się powrotu kont na Deezerze, Wunderlist czy Pocket, a także bezpłatnych audiobooków od Audioteki i kilkumiesięcznego dostępu do Legimi. Tymczasem ja wracam do testów samego smartfona. Recenzja Galaxy S6 na łamach Antyweba pojawi się lada dzień!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu