Samsung

Samsung w końcu ogarnął Galaxy S24 Ultra. Fani czekali na to od premiery

Piotr Kaniewski
Samsung w końcu ogarnął Galaxy S24 Ultra. Fani czekali na to od premiery
17

Sprzęt idealny nie istnieje, na początku roku przekonali się o tym nabywcy Samsunga Galaxy S24 Ultra. Pomimo wysokich ocen, użytkownicy skarżyli się na ograniczone możliwości aparatu. Koreański producent postanowił zainterweniować. Wkrótce pojawi się nowa aktualizacja.

Samsung Galaxy S24 Ultra i problemy z aparatem

Samsung Galaxy S24 Ultra zadebiutował na początku 2024 roku, zdobywając wysokie noty od konsumentów. Mimo to pojawiło się wiele głosów o tym, że producent nie wykorzystuje pełnego potencjału aparatu w telefonie. Twórcy wykazali się zrozumieniem i na przestrzeni ostatnich miesięcy wydali już kilka aktualizacji. Wygląda jednak na to, że największa z nich dopiero nadejdzie.

Samsung przytomnie reaguje na istniejący problem i zamierza wypuścić łatkę naprawiającą błędy. Zdaniem popularnego informatora, Ice Universe nastąpi to już w sierpniu. Wraz z nią poprawi się działanie aparatu, naprawiona między innymi zostanie:

  • optymalizacja HDR,
  • balans bieli,
  • ekspozycja,
  • nadmierne przetwarzanie obrazu,
  • zoom wideo.

Fani Samsunga wciąż na to czekają

Jednocześnie Ice Universe podaje, że w dalszym ciągu Samsung nie zoptymalizował jakości zdjęć przy zoomie powyżej 10x. Problem dotyczy trybu zwykłego i nocnego.

Sam producent nie ujawnił na ten temat żadnych informacji. Biorąc jednak pod uwagę, jak szybko Samsung radził sobie dotychczas z problemami, można domyślić się, że zmiany nadejdą na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Samsung Galaxy S24 Ultra z długim wsparciem producenta

Rzeczą, o której warto moim zdaniem pamiętać to wysokiej jakości wsparcie producenta już po zakupie sprzętu. Samsung zadeklarował wspieranie tego oraz bliźniaczych urządzeń z serii S24 aż przez 7 lat. W jego skład wchodzi nie tylko regularne wprowadzanie łatek bezpieczeństwa, ale także aktualizacja samego systemu operacyjnego Android.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news