Samsung

Nowe problemy użytkowników Samsung Galaxy S22. Teraz skarżą się na głośniki

Kamil Świtalski
Nowe problemy użytkowników Samsung Galaxy S22. Teraz skarżą się na głośniki
7

Nowa seria smartfonów Samsunga nie ma szczęścia. Co rusz słychać o kolejnych falach problemów ze sprzętem. Najnowsze dotyczą głośników.

Samsung nie ma ostatnio łatwego czasu. Premiera linii Galaxy S22 jest dość wyboista. Na tyle, że po tym jak firma oszukała użytkowników — musi liczyć się z niezbyt przyjemnymi konsekwencjami. Pod wspomnianym wpisem Czytelnicy dość mocno krytykowali nową linię smartfonów, wskazując jasno że użytkownicy mają cały szereg problemów ze swoimi telefonami i throttling jest akurat najmniejszym z nich. Tak może być, a teraz głośno robi się o nowy problemie na który skarżą się właściciele nowej linii flagowców od Samsunga. Ten związany jest z głośnikami w smartfonie, które mają źle reagować na zmiany ciśnienia i... temperatury.

Głośniki w nowych flagowcach Samsunga nie lubią zmiany ciśnienia i temperatury. Użytkownicy skarżą się na problemy

Słyszeliśmy już o problemach z ekranami i wariującym GPSem, a teraz do kompletu dochodzi jeszcze głośnik. O co chodzi? Ostatnie informacje nadsyłane przez użytkowników z całego świata wskazują, że smartfon po prostu nie radzi sobie ze zmianą ciśnienia i/lub temperatury. Dlatego po lotach lepiej nie korzystać z glośników w Galaxy S22, bo... brzmią one tak, jak ja poniższym filmiku:

Takie przygody mają ci, którzy zabrali urządzenie w podróż samolotem, a także ci którzy wkraczają do ciepłego pomieszczenia po tym, jak spędzili dłuższą chwilę na zimnie. Co ciekawe — Samsung nie zająknął się jeszcze nawet słowem o problemie, ale użytkownicy których dotknął problem znaleźli już rozwiązanie, które pozwala im uniknąć przeraźliwie trzeszczących głośników w smartfonach Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ oraz Samsung Galaxy S22 Ultra.

...jest nim, uwaga, wyjęcie tacki na kartę SIM. Po wyjęciu i jej ponownym włożeniu — problemy mają ustąpić, a jeśli nie... no to cóż, wtedy lepiej skorzystać z opcji odwiedzenia najbliższego punktu serwisowego.

Wygląda na to, że problemy z głośnikami mogą być spowodowane dokładnym uszczelnieniem smartfona, by nie były mu groźne żadne zalania czy pyły. Dlatego "otwarcie" urządzenia i wyjęcie tacki na kartę sim ma pomóc z kłopotliwym, skwierczącym, głośnikiem.

Patrząc na ilość problemów, wygląda to coraz gorzej

Rodzina smartfonów Samsung Galaxy S22 "na papierze" wygląda świetnie. Pierwsze testy redakcyjne również wypadły bardzo pozytywnie, dlatego czytając o kolejnych problemach ze smartfonami patrzę na wszystko z niedowierzaniem. bo wygląda na to, że nie są to pojedyncze, jednostkowe, przypadki, a jednak kłopoty z tą linią urządzeń są bardziej powszechne, niż ktokolwiek mógłby zakładać. Szczerze? Od lat jest zirytowany na psującą się elektronikę i szczerze współczuję wszystkim, którzy kupili nowy smartfon za tyle pieniędzy i od samego początku muszą zmagać się z to większymi, to mniejszymi, problemami.

Źródło: 1, 2, 3, 4

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu