Artykuł sponsorowany

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: partner nie tylko od Święta

Kamil Świtalski
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: partner nie tylko od Święta
6

Smartfon to jedno z najbardziej osobistych i podstawowych urządzeń elektronicznych, po jakie na co dzień sięgamy. Myślę że nie przesadzę pisząc, że to także najbardziej osobisty ze sprzętów — i to taki, na którym musimy polegać. To tam mamy dokumenty, którymi się legitymujemy, to za jego pośrednictwem dokonujemy opłat w sklepie, robimy przelewy, a nierzadko tylko tam mamy cały zestaw niezbędnych dokumentów. Dlatego warto zadbać o sprzęt, który nas nie zawiedzie: solidny, szybki, dopracowany i z najwyższej półki. A do takich niewątpliwie należy flagowy smartfon koreańskiego giganta: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

Smartfon na którym można polegać

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G oferuje wyświetlacz Dynamic AMOLED 2x o przekątnej 6,8" i rozdzielczości 3200 x 1400 px, który oferuje odświeżanie na poziomie 120 Hz. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 2100, wspierany przez 12 GB pamięci RAM. To zestaw pozwalający na komfortową pracę każdemu. Zapewnia bezproblemowe działanie nawet przy kilku otwartych aplikacjach i stałym przełączaniu się między nimi. To smartfon który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników — tym bardziej, że jest pierwszym z rodziny Galaxy S, który doczekał się obsługi za pomocą rysika S-pen (rysik do nabycia osobno). Dzięki dużej powierzchni ekranu tworzenie na nim odręcznych notatek nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a długi czas pracy na jednym ładowaniu w połączeniu z opcją ładowania 25W zapewni pewnego partnera w pracy i na co dzień.

Pisząc o flagowych smartfonach Samsung trudno też pominąć kwestię aparatów fotograficznych: producent z każdym rokiem oferuje jeszcze wyższą jakość i jeszcze ciekawsze rozwiązania. W ich najnowszym smartfonie czekać na nas będą cztery kamery: 108.0 MP + 10.0 MP + 12.0 MP + 10.0 MP — co ważne, każda z nich oferująca szybki auto focus oraz wysoką jasność (kolejno: f/1.8, f/4.9, f/2.2 oraz f/2.4). Projektanci zadbali także o wysoką jakość kamerki do selfie — ta zaoferuje rozdzielczość 40 MP i jasność f/2.2.

Smartfon i urządzenia towarzyszące. W rodzinie lepiej i wygodniej

Portfolio Samsung Galaxy jest naprawdę pokaźne. A firma by uczynić cały ekosystem swoich usług bardziej kompleksowym, ma w ofercie całą paletę urządzeń — i to takich, które idealnie się ze sobą komunikują. Na rynku są dziesiątki modeli bezprzewodowych słuchawek i smart zegarków. Ale warto sięgać o rozwiązania jednego producenta - użytkownicy mogą wówczas liczyć na cały szereg bonusów, których próżno szukać w przypadku połączeń z innymi sprzętami. Przykład?

Wielokrotnie już byłem świadkiem dyskusji na temat tego, jak kapryśny potrafi być Bluetooth. W przypadku bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 i Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - wystarczy tylko otworzyć estetyczne etui, a na ekranie smartfonu pojawi się komunikat z pytaniem czy chcemy sparować urządzenie. Co więcej: użytkownicy mogą też liczyć na łatwe lokalizowanie sprzętu, proste zarządzanie oraz czytelne komunikaty związane ze stanem naładowania sprzętu. A to ogarniecie w mig podłączając kabel, albo korzystając z ładowarki indukcyjnej, jak wam wygodnie!

W czasie, w którym wearables stają się coraz popularniejsze - dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy naturalnym wyborem wydają się być najnowsze modele od Koreańczyków. Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 zaoferuje nie tylko precyzyjne pomiary (sprzęt wyposażony został w elektrody ECG,pomiaru BIA oraz czujnik Samsung BioActive (PGG+EKG+BIA) i estetyczny wygląd, ale także z jego poziomu można łatwo zarządzać aparatem fotograficznym w smartfonie, kontrolować słuchawki, ale także płatności Google Pay.

Moc akcesoriów do wyboru

Dla tych którzy lubią się wyróżniać, Samsung przygotował także cały zestaw oryginalnych akcesoriów. Jak wiadomo - ich podstawową funkcją pozostaje ochrona sprzętu, ale nie tylko. Dla wielu to także opcja na wyrażenie siebie - dlatego warto przejrzeć jakie propozycje przygotowali dla użytkowników projektanci. A jest w czym wybierać, od podstawowych, przeźroczystych-silikonowych, przez zamykane z dedykowanym ekranem LED i miejscem na rysik S-Pen, na skórzanych i pancernych kończąc!

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: dla wymagających i nie tylko

Smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G to flagowy model z 2021, który oferuje wysoką wydajność, dopracowaną konstrukcję i najwyższą jakość. Twórcy urządzenia zadbali także o cały szereg dedykowanych mu akcesoriów, a także idealną współpracę z autorskimi słuchawkami czy zegarkami firmy. Idealne na co dzień i na Święta, sprawdźcie sami!

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G sprzedawany jest w trzech wariantach: 12 GB RAM / 128 GB pamięci na dane, 12 GB RAM / 256 GB pamięci na dane oraz 16 GB RAM / 512 GB pamięci na dane.

-

Wpis powstał przy współpracy z firmą Samsung

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu