Samsung

Oto rywal iPhone'a Xr od Samsunga: Galaxy S10E na pierwszej fotografii?

Kamil Świtalski
Oto rywal iPhone'a Xr od Samsunga: Galaxy S10E na pierwszej fotografii?
35

Tak właśnie ma wyglądać najtańszy wariant z tegorocznych flagowców Koreańczyków. Samsung Galaxy S10E chce rywalizować z iPhone Xr — co ma do zaoferowania?

Zgodnie z przewidywaniami — im bliżej premiery nowych flagowców Samsunga, tym więcej informacji na ich temat wypływa. Włącznie z ilustracjami i fotografiami, które prezentują to, jak będzie wyglądać urządzenie. Na temat urządzenia powiedziano już naprawdę dużo — mimo że będzie "S10" w nazwie, to zaoferuje on odrobinę mniej, niż dwa pozostałe modele. Więcej na temat świętej trójcy możecie przeczytać w naszym stale aktualizowanym wpisie Będzie drogi, ale wart swojej ceny. Wszystko o Samsung Galaxy S10, a póki co — skupmy się na najtańszym z modeli, który wszyscy okrzyknęli rywalem najtańszego z zeszłorocznych iPhone'ów — czyli Xr.

Zobacz też: To się musi udać. Samsung Galaxy A50 w niskiej cenie

Samsung Galaxy 10E na pierwszej fotografii

Zdjęcie które wyciekło mamy dzięki Winfuture i rzekomo właśnie tak wyglądać ma najtańszy Galaxy S10E z tegorocznej linii koreańskiego giganta. Jeżeli na bieżąco śledzicie informacje na jej temat, to prawdopodobnie od razu rzuciły wam się w oczy pierwsze różnice — jak chociażby brak trzech aparatów z tyłu urządzenia. A skoro już jesteśmy przy aparatach, tutaj z przodu widnieje tylko jeden — a nie dwa.

O ile jednak Apple pożałowało iPhone'owi Xr najlepszego ekranu — Samsung Galaxy S10E prawdopodobnie wyposażony zostanie w ich najnowszą technologię ekranu infinity-o, która. debiutowała w Galaxy A8S. Wygląda także na to, że przekątna ekranu której możemy się spodziewać w urządzeniu wynosi 5,8" — Galaxy S10 dostanie minimalnie większe 6,1", zaś S10 Plus — 6,4".

Zobacz też: Samsung Galaxy F na pierwszym wideo robi duże wrażenie

Galaxy S10E ma być sprzedawany w wariancie 128 GB pamięci + 6GB RAM. Warto jednak wziąć pod uwagę, że na tę chwilę wszystko to plotki — i nawet powyższa fotografia nie jest jeszcze niczym oficjalnym, więc warto podejść do niej z odpowiednią rezerwą. Za nieco ponad dwa tygodnie wielka premiera: 20 lutego startuje Unpacked, gdzie Samsung oficjalnie zaprezentuje najnowszą linię swoich flagowców.

Aktualizacja

Najnowsze przecieki w postaci zdjęć oraz renderów rzucają więcej światła na wygląd budżetowej wersji Samsung Galaxy S10E. Dowiadujemy się z nich między innymi o wielkości oczka w ekranie Infinity-O, które ma wynosić zaledwie 0,5, cm średnicy i jest prawie identyczne jak w Samsung Galaxy A8s. Potwierdzają się również doniesienia, że najtańszy model Galaxy S10 wyposażony zostanie w czytnik linii papilarnych umiejscowiony na prawej krawędzi urządzenia. Pozostałe modele mają mieć czytnik wbudowany w ekran.

O tym, czy wszystkie plotki i przecieki się potwierdzą dowiemy się już 20 lutego. To właśnie wtedy Samsung organizuje konferencję Galaxy Unpacked, na której zaprezentowany zostanie jubileuszowy smartfon Galaxy S10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu