Gry

Rusza Zimobranie 2014 na Muve.pl. Setki gier w rewelacyjnych cenach

Tomasz Popielarczyk
Rusza Zimobranie 2014 na Muve.pl. Setki gier w rewelacyjnych cenach
4

Jak co roku należący do Cenegi sklep z grami Muve.pl rusza z akcją Zimobranie, w ramach której przez najbliższe dni będzie oferował cyfrowe wersje gier w bardzo kuszących cenach. Jeżeli dotąd czekaliście na naprawdę dobre przeceny i przygotowujecie się do świątecznego urlopu sam na sam z pecetem, to...

Jak co roku należący do Cenegi sklep z grami Muve.pl rusza z akcją Zimobranie, w ramach której przez najbliższe dni będzie oferował cyfrowe wersje gier w bardzo kuszących cenach. Jeżeli dotąd czekaliście na naprawdę dobre przeceny i przygotowujecie się do świątecznego urlopu sam na sam z pecetem, to nie możecie sobie odpuścić tej okazji.

Zasady Zimobrania na Muve.pl nie ulegają zmianie. Przez 10 kolejnych dni o godzinie 12 aktywowane będą nowe promocje. Rabaty są bardzo wysokie i sięgają nawet 75 proc. Cała akcja kończy się 14 grudnia o godzinie 12:00.

Pierwszego dnia w ramach promocji udostępniono m.in. nowego Tomb Raidera za 17,50 zł, pierwszą część Borderlands w wersji GOTY za 8,75 zł, a także Skyrima za 15 zł (Wersja Legendary Edition ze wszystkimi dodatkami kosztuje już 34,99 zł). Jest też najnowszy Hitman oraz masa dodatków, Company of Heroes, a także kilka gier od Paradox Interactive z Cities of Motion na czele. Osobiście czaję się na Total War: Rome II, które w edycji cesarskiej jest dostępne za zaledwie 25 złotych. Słowem, jest w czym przebierać.

Wszystkie promocje znajdziecie na Muve.pl pod adresem muve.pl/zimobranie. Tylko nie wydajcie od razu wszystkich zaskórniaków, bo praktyka pokazuje, że kolejne dni są pod tym względem jeszcze gorętsze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeGrycenegamuve.pl