Mobile

Rozwiązanie konkursu z Galaxy S7. Smartfon leci do...

Tomasz Popielarczyk
Rozwiązanie konkursu z Galaxy S7. Smartfon leci do...
48

Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był smartfon Galaxy S7. Przyszła pora, aby wyłonić zwycięską pracę i uczynić czyjś dzień naprawdę szczęśliwym.

Zadanie było z pozoru proste: siedem rzeczy, które zrobicie z nowym Galaxy S7. W praktyce chodziło nam nie tylko o to, żeby wymyślić jakieś niestworzone historie. Nawet przyziemne czynności okazywały się fajne, jeżeli zostały dobrze ubrane w słowa lub zaprezentowane w inny sposób. Otrzymaliśmy ogromną liczbę prac. Wybór nie był prosty, bo stawaliście na wyżynach kreatywności. Jednocześnie kolejny raz przekonaliśmy się, jak wiele talentów i zdolności mają czytelnicy Antyweba.

Niestety, smartfona mamy tylko jednego i dlatego nagrodzona może zostać wyłącznie jedna osoba. Zapewniam, że gdyby nagród było  więcej, z przyjemnością byśmy je jakoś podzielili. Niestety pomysł z podzieleniem telefonu na pół nie wydaje się zbyt dobry. Nie przedłużając zatem. Samsunga Galaxy S7 otrzymuje użytkowniczka o nicku Melisa Dina Lea za pracę:

https://vimeo.com/173828608

Skontaktuj się z nami proszę na biuro[malpa]antyweb.pl. Koniecznie napisz z adresu e-mail, z którego umieszczałaś komentarz - ułatwi nam to weryfikację.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział. Gratulujemy pomysłów i jesteśmy pełni podziwu dla Waszych umiejętności oraz kreatywności. Nie poddawajcie się. Z pewnością jeszcze rozdamy na Antywebie niejednego smartfona!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu