Revolut

Revolut udostępnia pełną wersję desktopową Revolut Web App

Grzegorz Ułan
Revolut udostępnia pełną wersję desktopową Revolut Web App
9

Revolut poinformował dziś o udostępnieniu pełnej wersji desktopowej Revolut Web App. Przy czym określenie pełna wersja jest nieco na wyrost.

Pierwsza wersja desktopowa Revolut pojawiła się we wrześniu i umożliwiała jedynie podgląd środków na koncie i zarządzanie kartami, w tym ich zablokowanie w przypadku zgubienia czy kradzieży. Teraz możemy nieco więcej, ale nadal jest to ograniczona wersja względem funkcji dostępnych z poziomu aplikacji mobilnej.

Nik Storoński, CEO i współzałożyciel w Revolut:

Dostęp do konta za pomocą aplikacji webowej z poziomu komputera stacjonarnego lub laptopa był oczekiwaną przez wielu klientów funkcjonalnością, którą dostarczamy teraz w postaci bezpiecznego i wygodnego serwisu. Klienci mają dostęp do konta z każdego miejsca, w dowolnym czasie, także w sytuacjach awaryjnych jak utrata telefonu lub kradzież portfela. Gdy poczują zmęczenie oczu po długim korzystaniu z telefonu, będą mogli przełączyć się na ekran laptopa.

Aktualna wersja Revolut Web App pozwala już nie tylko na podgląd środków na koncie, ale i możliwość jego zasilenia przy pomocy Apple Pay (Safari na mac OS), kartą debetową czy kredytową oraz przelewem bankowym.

Mamy też wgląd we wszystkie transakcje na koncie z ostatnich 30 dni czy możliwość uzyskania pomocy i czat z supportem Revolut. Możemy też w pełni zarządzać dodanymi kartami, a więc blokować je, aktywować wypłaty z bankomatów czy płatności zbliżeniowe i transakcje online, a także całkowicie unieważnić.

Do wersji desktopowej logujemy się przez weryfikację dwuetapową, w pierwszej kolejności potwierdzamy logowanie PIN-em zdefiniowanym wcześniej w aplikacji, a później autoryzujemy dostęp w przeglądarce bezpośrednio w aplikacji mobilnej.

Do Revolut Web App możecie zalogować się pod tym adresem - https://app.revolut.com/start

Źródło: Revolut.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu