E-sport

Rozpoczęły się kwalifikacje do otwartego turnieju społecznościowego w PUBG

Artur Janczak
Rozpoczęły się kwalifikacje do otwartego turnieju społecznościowego w PUBG
0

Miło jest obserwować zmagania najlepszych graczy z całego świata. Nie zastanawialiście się jednak, co Wy byście zrobili na ich miejscu w danej sytuacji? Nadarza się ku temu okazja. Od dwóch dni trwają otwarte kwalifikacje do turnieju w PUBG, w którym możecie wziąć udział. Wystarczy wybrać z trzech dostępnych jeszcze terminów i spróbować swoich sił. Liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać i potwierdzić swój udział w wydarzeniu.

PUBG dla każdego

W turnieju znajdzie się łącznie aż 400 graczy, którzy będą rozgrywać mecze w formacie solo. Kwalifikacje zostały podzielone na pięć dni, gdzie maksymalnie w ciągu dobry zawalczy ze sobą 80 zawodników. Nagrody o wartości czterech tysięcy złotych ufundowała firma Cooler Master - światowy lider w dziedzinie produktów i usług dla firm produkujących podzespoły. Udział w całym wydarzeniu jest darmowy, wystarczy jedynie się zarejestrować przez stronę pubg.pl i wybrać termin kwalifikacyjny:

  • 1. 20 października, godz. 20:30
  • 2. 21 października, godz. 20:30
  • 3. 24 października, godz. 17:00
  • 4. 25 października, godz. 17:00
  • 5. 30 października, godz. 17:00

*Pełen regulamin znajdziecie tutaj: https://pubg.pl/coolermaster-tournament/zasady/

Na polu bitwy pozostaną tylko nieliczni

Pierwsze zapisy są już za nami, ale pozostały jeszcze trzy, więc nie warto zwlekać. Do finału każdego z etapów dostanie się 15 najlepszych graczy. Do 75 osób dołączy jeszcze pięciu zawodników z największą liczbą fragów. Ostatnia faza turnieju wyłoni najlepszą piątkę, która zgarnie takie nagrody jak:

- klawiatury mechaniczne MasterKeys Pro L
- myszki MM520
- podkładki Swift RX S
- zestawy słuchawkowe MH-530
- okulary przeciwsłoneczne
- bluzy Cooler Mastera

Profesjonalna realizacja turnieju

Bartosz Wilczek, Head of Esports Fantasy Expo:

Obecnie żaden turniej nie może toczyć się bez profesjonalnego komentarza, który ma na celu nie tylko tłumaczenie widzom zasad i ciekawych zagrań, ale również odpowiada za stworzenie dobrej atmosfery. I w tym przypadku – na turnieju organizowanym przez Cooler Mastera – nie jest inaczej. Kwalifikacje będą analizowane przez znanych komentatorów Macieja “Wonzia” Makuły i Bartłomieja “Tybka” Tybora, a w finale usłyszymy głos Pawła “Leha” Lehmanna i Pawła “Saja” Pawełczaka.

Mamy wielkie turnieje, w których udział biorą jedynie najlepsi. Miło jest więc informować o wydarzeniu, w którym mogą zagrać również osoby niebędące częścią sceny esportowej. Takich inicjatyw powinno być więcej, bo zachęcają społeczność do większego zaangażowania. Sam bym spróbował, ale trochę nie czuję się na siłach, na pewno jednak będę śledził zmagania uczestników PUBG Polish Tournament. Zamierzacie powalczyć o konkretny sprzęt i tytuł najlepszego wśród śmiertelników? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu