Sony

Abonament za PlayStation Plus droższy. Sony mocno podnosi ceny

Marcin Hołowacz
Abonament za PlayStation Plus droższy. Sony mocno podnosi ceny
41

Mam niewesołą wiadomość dla osób, które nie lubią gdy ceny rosną na ich oczach. Jakby się nad tym zastanowić, to chyba zaliczają się do tego… wszyscy ludzie?

PlayStation®Plus – wyższy abonament

31 sierpnia 2017 r. wprowadzone zostaną zmiany w cenniku PlayStation®Plus. Moim zdaniem bardzo dobrze wkomponowuje się to w nazwę usługi, ponieważ można powiedzieć, że… po plusie trzeba jeszcze wstawić „wyższe opłaty”. Przepraszam za moje kiepskie poczucie humoru, obiecuję, że to ostatni żart.

Plus wyższe opłaty, czyli…

Wprowadzane zmiany w cenniku PlayStation®Plus:

Oficjalny komunikat informuje o tym, że: 31 sierpnia 2017 r. o godzinie 00:01 czasu BST (u nas trzeba doliczyć godzinę) wprowadzone zostaną zmiany w cenniku PlayStation®Plus.

- Cena roczna zmieni się ze 195,00 zł na 240,00 zł.

- Cena kwartalna zmieni się z 78,00 zł na 100,00 zł.

- Cena miesięczna zmieni się z 27,00 zł na 33,00 zł.

…oznacza to, że wszystkie opłaty za subskrypcję do uiszczenia dnia 31 sierpnia 2017 r. i w późniejszych terminach będą naliczane według nowego cennika. Do 31 sierpnia 2017 r. możesz wykupić subskrypcję PlayStation®Plus w obecnej cenie. Subskrypcja zsumuje się z istniejącą.

Następnie mamy jeszcze informacje odnośnie sytuacji, w której ktoś nie jest zainteresowany przedłużeniem członkostwa.

Jeśli nowa cena PlayStation®Plus powoduje, że nie chcesz dalej być członkiem, musisz przerwać subskrypcję. Wyłącz opcję automatycznego odnawiania w ustawieniach konta przynajmniej na 48 godziny przed następną płatnością, która wypada 31 sierpnia 2017 r. lub później. Na stronie PlayStation.com można znaleźć instrukcje dotyczące anulowania subskrypcji.

Czy to kogoś cieszy?

Wątpię, aby ludzie przyjęli to z uśmiechem na ustach, chociaż z drugiej strony można spróbować zrozumieć to, iż Sony również ma swoje koszty do poniesienia (mnie to nie interesuje, ale może jakiegoś bardzo wyrozumiałego klienta już tak). Osobiście, ze swojej perspektywy mogę powiedzieć… że sprzedałem konsolę w dobrym momencie. Od jakiegoś czasu nie posiadam już PlayStation 4 i nie żałuję.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu