Social Media

Gwiazda serialu Przyjaciele pobiła rekord Guinnessa. Nikt nie zdobył jeszcze pierwszego miliona tak szybko

PW
Paweł Winiarski
1

Wygląda na to, że gwiazda serialu Przyjaciele, Jennifer Aniston, jest powodem niezłego zamieszania w serwisie Instagram. Nie dość, że nikt wcześniej nie zdobył pierwszego miliona tak szybko, to jeszcze całe zamieszanie wokół pierwszego posta zawiesiło serwis.

Na pewno znacie serial Przyjaciele i na pewno wiecie kto to Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel. Aktorka regularnie pojawia się w mediach, ostatnio pisaliśmy o niej przy okazji rekordu Zabójczego Rejsu na Netflix, nowego filmu Adama Sandlera w którym wystąpiła. Ale wróćmy do Instagrama. Otóż 15 października aktorka założyła konto w serwisie i w ciągu godziny jej profil zaobserwowało 116 tysięcy osób.

https://www.instagram.com/p/B3o8vWDhlOh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Ale to nie koniec. Jak donosi Business Insider, pobiła rekord Guinnessa zdobywając pierwszy milion obserwujących w 5 godzin i 16 minut.

Jak to wygląda w tej chwili? 11,7 miliona obserwujących w serwisie przy tylko dwóch postach.

Pierwsze zdjęcie, jakościowo bardzo słabe, ale gromadzące w nieco krzywym i uciętym kadrze całą obsadę serialu Przyjaciele ma w tej chwili ponad 12 milionów polubień. Czy to spontan, czy może z góry zaplanowana akcja mająca na celu błyskawicznie stworzyć popularne konto? Zdania są podzielone, moim zdaniem na takim etapie kariery nic nie jest przypadkowe i możliwe, że stał za tym sztab specjalistów od social media.

Z drugiej strony jeśli przyjrzeć się tej fotce. No cóż, wiele plotkarskich portali właśnie to zrobiło i zwróciło uwagę na smartfona w prawym dolnym rogu. Widzicie co tam jest? Wygląda trochę jak...narkotyki na ekranie. Temat oczywiście szybko rozniósł się po całej sieci, w końcu każdy widzi to, co chce widzieć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu