Social Media

Gwiazda serialu Przyjaciele pobiła rekord Guinnessa. Nikt nie zdobył jeszcze pierwszego miliona tak szybko

Paweł Winiarski
Gwiazda serialu Przyjaciele pobiła rekord Guinnessa. Nikt nie zdobył jeszcze pierwszego miliona tak szybko
1

Wygląda na to, że gwiazda serialu Przyjaciele, Jennifer Aniston, jest powodem niezłego zamieszania w serwisie Instagram. Nie dość, że nikt wcześniej nie zdobył pierwszego miliona tak szybko, to jeszcze całe zamieszanie wokół pierwszego posta zawiesiło serwis.

Na pewno znacie serial Przyjaciele i na pewno wiecie kto to Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel. Aktorka regularnie pojawia się w mediach, ostatnio pisaliśmy o niej przy okazji rekordu Zabójczego Rejsu na Netflix, nowego filmu Adama Sandlera w którym wystąpiła. Ale wróćmy do Instagrama. Otóż 15 października aktorka założyła konto w serwisie i w ciągu godziny jej profil zaobserwowało 116 tysięcy osób.

https://www.instagram.com/p/B3o8vWDhlOh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Ale to nie koniec. Jak donosi Business Insider, pobiła rekord Guinnessa zdobywając pierwszy milion obserwujących w 5 godzin i 16 minut.

Jak to wygląda w tej chwili? 11,7 miliona obserwujących w serwisie przy tylko dwóch postach.

Pierwsze zdjęcie, jakościowo bardzo słabe, ale gromadzące w nieco krzywym i uciętym kadrze całą obsadę serialu Przyjaciele ma w tej chwili ponad 12 milionów polubień. Czy to spontan, czy może z góry zaplanowana akcja mająca na celu błyskawicznie stworzyć popularne konto? Zdania są podzielone, moim zdaniem na takim etapie kariery nic nie jest przypadkowe i możliwe, że stał za tym sztab specjalistów od social media.

Z drugiej strony jeśli przyjrzeć się tej fotce. No cóż, wiele plotkarskich portali właśnie to zrobiło i zwróciło uwagę na smartfona w prawym dolnym rogu. Widzicie co tam jest? Wygląda trochę jak...narkotyki na ekranie. Temat oczywiście szybko rozniósł się po całej sieci, w końcu każdy widzi to, co chce widzieć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu