Telekomy

Powiem tak, jeśli planujecie przeniesienie się do T-Mobile, to to jest najlepszy moment

Grzegorz Ułan
Powiem tak, jeśli planujecie przeniesienie się do T-Mobile, to to jest najlepszy moment
94

Według raportu Speedtest z badań prędkości internetu mobilnego w Polsce w 2017 roku, T-Mobile oferował najszybszy internet mobilny w Polsce, z tej oto okazji T-Mobile pewne swego ogłosiło dość niecodzienną promocję, ja przynajmniej nie przypominam sobie podobnej u naszych telekomów.

Mianowicie, każdy kto zdecyduje się na przeniesienie numeru telefonu do T-Mobile, niezależnie czy na abonament czy do oferty na kartę, przez 6 miesięcy może testować sieć i po tym okresie bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usług, a co więcej może liczyć na zwrot poniesionych kosztów w tym czasie. Przecieram oczy ze zdumienia.

Frederic Perron, członek zarządu, odpowiedzialny za obszar konsumencki w T‑Mobile Polska:

Nie znam nikogo, kto chciałby być w sieci o najgorszym zasięgu albo nawet w drugiej, czy trzeciej pod tym względem. Mobilność to podstawowa potrzeba każdego klienta. Oferta jest oczywiście najważniejsza, ale klienci coraz częściej wskazują, że to zasięg i szybkość sieci skłania ich do zmiany operatora. W sumie oferta i sieć odpowiadają za ponad 80% potrzeb klientów. Fakty są jasne: najlepszą ofertę potwierdza nasz bilans MNP, a jakość i szybkość sieci – wyniki badań P3 i speedtest.pl. Nasze wewnętrzne analizy pokazują jeszcze jedną ciekawą prawidłowość: codziennie kilkuset klientów, którzy zrezygnowali kiedyś z usług T‑Mobile, decyduje się na powrót nas.

Promocją objęte są dwie oferty:

  • w ofercie abonamentowej będzie to taryfa T‑MOBILE – BEZ LIMITU w wariancie SIM only z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i 10 GB transferu danych, później lejek 1 MB/s.
  • w ofercie na kartę promocją zostanie objęta taryfa T‑Mobile NEVERENDING, w ramach której w cenie 25 zł klienci otrzymują na miesiąc nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB danych.

Maksymalna wysokość zwrotu kosztów wynosi dla abonamentu 300 zł, czyli dokładnie 6 miesięcy po 50 zł, a w ofercie na kartę 150 zł, czyli 6 miesięcy po 25 zł. Jestem pod wrażeniem, ale czekamy na regulaminy, powinny pojawić się 9 marca, kiedy to promocja startuje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu