Promocje

Przesyłka OLX za złotówkę. Promocja, z której warto skorzystać

Piotr Kurek
Przesyłka OLX za złotówkę. Promocja, z której warto skorzystać
2

W dniach 4-5 marca kupujący na OLX mogą skorzystać za atrakcyjnej promocji, w ramach której za Przesyłki OLX do Paczkomatów zapłacą znacznie mniej. Co trzeba zrobić?

OLX organizuje specjalną promocję, w ramach której kupujący mogą nieco zaoszczędzić na Przesyłce OLX. Czym jest ta usługa?

  • Wygodne zakupy – dzięki Przesyłce OLX możesz kupować przedmioty nawet z drugiego końca Polski.
  • Zabezpieczenie płatności – podczas zakupu przedmiotu, pieniądze zabezpiecza operator płatności PayU. Sprzedający otrzyma pieniądze, dopiero gdy otrzymasz przesyłkę i potwierdzisz, że przedmiot jest OK.
  • Możliwość reklamacji – w razie uszkodzenia lub zaginięcia paczki w trakcie transportu możesz ubiegać się o odszkodowanie.
  • Pakiet Ochronny – jeśli otrzymasz przedmiot, który nie był przedmiotem danego ogłoszenia (np. płyta DVD zamiast książki), możesz zwrócić przedmiot w ramach Zwrotów OLX (wcześniej musisz złożyć wniosek w ramach Pakietu Ochronnego i musi on zostać zaakceptowany).
  • Wygodna komunikacja – w trakcie transakcji kupna automatycznie tworzymy dla Ciebie chat ze Sprzedającym – możesz do niego napisać w każdej chwili (nawet po zakończeniu transakcji).
  • Wsparcie Zespołu Obsługi OLX – w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.

Polecamy na Geekweek: Poznaj tajne kody na telefon. Warto je zapamiętać

Wygodnie i szybko, z poziomu komputera, bez konieczności umawiania się ze sprzedawcą, przekazywania gotówki lub korzystania z przelewów. Teraz, w ramach promocji, Przesyłka OLX z opcją wysyłki do Paczkomatu, kosztuje 1 zł.

Przesyłka OLX za 1 zł. Kto może skorzystać?

Warto jednak się pospieszyć, gdyż promocja ta ograniczona jest czasowo. Z Przesyłki OLX do Paczkomatu za 1 zł można skorzystać tylko do jutra, 5 marca 2024 r. do godziny 23:59. Warto też zaznaczyć, że akcja skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych, którzy robią zakupy na OLX z wykorzystaniem Przesyłki OLX. Co więcej, cena 1 zł nie oznacza, że tyle przyjdzie zapłacić za całą usługę "Przesyłka OLX". Do tej kwoty należy również doliczyć usługę serwisową, która różni się w zależności od kategorii:

Usługa Serwisowa to świadczenie, za które pobieramy wynagrodzenie w określonych kategoriach, gdy skorzystasz z Przesyłki OLX oraz Płatności OLX (dzięki temu możesz kupować i płacić przez internet). Dodatkowo wszystkie transakcje są objęte Pakietem Ochronnym. Wysokość wynagrodzenia zależy od ceny przedmiotu oraz kategorii, w której przedmiot się znajduje.

Dodatkowo, promocja nie obejmuje przedmiotów z kategorii outletowych oraz nie ma zastosowania do przesyłek zwrotnych. Szczegółowy regulamin akcji "Przesyłki OLX z InPost Paczkomat 24/7 w promocyjnej cenie w dniach 4 - 5 marca 2024" dostępny jest na stronach OLX.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news