Podcast Antyweb Po Godzinach

Project Hail Mary to nowa książka autora Marsjanina. W filmie zagra Ryan Gosling [wywiad]

5

Autor "Marsjanina" powraca z nową książką pt. "Projekt Hail Mary", która zadebiutowała 5 maja, a w przyszłości trafi na duży ekran - główną rolę zagra Ryan Gosling. Miałem okazję porozmawiać z Andym Weirem, który opowiedział o kulisach powstania książki i prac nad filmem, ale nie tylko.

Autor "Marsjanina" wraca z nową książką "Projekt Hail Mary"

"Marsjanin" to tytuł hitu z Matem Damonem z 2015 roku, dzięki któremu o Andym Weirze - aktorze książki - zrobiło się jeszcze głośniej. Opowieść o pozostawionym na Czerwonej Planecie astronaucie jest jednym z moich ulubionych filmów oraz książek, dlatego z bliska przyglądam się kolejnym projektom autora. "Artemis", choć nie była przyjęta tak ciepło jak "Marsjanin", też przypadła mi do gustu, ale wieści o następnej książce brzmiały jeszcze ciekawiej. "Projekt Hail Mary" określany jest przez czytelników drugim Marsjaninem - rzeczywiście można tu dopatrzyć się kilku podobieństw, ale co najważniejsze Weir powrócił do formy i ponownie bawi czytelnika równie dobrze, co wcześniej.

Sporo akcji i nowości w maju na Netflix – oto lista nadchodzących premier!

"Projekt Hail Mary" będzie filmem z Ryanem Goslingiem

Elektryzujące są też zapowiedzi studia MGM, które zrealizuje film z Ryanem Goslingiem (grał w "Pierwszym człowieku" w roli głównej - aktor wcieli się w Rylanda Grace'a, który budzi się sam na statku kosmicznym nie pamiętając o tym, kim jest, dlaczego się tu znalazł i jaki cel przyświecał jego misji. Kolejne rozdziały odsłaniają historię stojącą za jego obecnością na statku, a my mamy szansę poznać go z jeszcze bliższa. W opisie książki dowiecie się, że Ziemi grozi zagłada, a Ryland jest jedynym człowiekiem, który może naszą planetę uratować. Zaciekawieni? Z mojej strony mocna rekomendacja "Projekt Hail Mary" Andy'ego Weira i gorące zaproszenie do wysłuchania mojej rozmowy z autorem.

Zwiastun „Historii Lisey” nowego serialu Apple na podstawie książki Stephena Kinga

Wywiad z Andym Weirem - autorem książki "Projekt Hail Mary"

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu