Apple

Apple startuje z nowym programem wymian: tym razem przyszła pora na etui

Kamil Świtalski
Apple startuje z nowym programem wymian: tym razem przyszła pora na etui
7

Apple rozpoczęło program wymiany Smart Battery Case dla smartfonów iPhone XS, iPhone XS Max oraz iPhone XR.

Wszyscy przywykliśmy już do stale realizowanych programów wymian serwisowych u Apple. Przy takiej ilości produktów jakie firma ma na rynku, regularnie wypływają jakieś kwiatki: a to wadliwe klawiatury, a to baterie w Macbookach, to znowu problemy z zasilaniem iPhone'ów 6S czy ekranami w Apple Watchach. Właśnie ruszył następny program wymiany, do którego tym razem załapały się etui z dodatkowymi bateriami, czyli jeden z najbardziej wyszydzanych produktów Apple wszech czasów: Smart Battery Case.

Ruszył program wymiany Smart Battery Case. Jakie modele są z nim objęte?

Program wymiany Smart Battery Case obejmuje modele dla iPhone XS, iPhone XS Max oraz iPhone XR — czyli całej palety modeli debiutujących jesienią 2018 roku. Jeżeli etui podłączone do ładowarki się nie ładuje (lub ładuje sporadycznie), albo po prostu nie ładuje smartfona — możecie śmiało zgłaszać się do autoryzowanych punktów serwisowych firmy. W nich możecie liczyć na wymianę etui za okrągłe zero złotych.

Problemy o których mowa dotyczą Smart Battery Case wyprodukowanych między styczniem a październikiem 2019 roku — czyli dość solidnego pakietu akcesoriów. To aż niewiarygodne, że przez tyle miesięcy z fabryk wychodziły produkty z których (jakaś solidna) część okazała się na tyle wadliwa, że firma uruchomiła ogólny program wymiany. Wszyscy których spotkał problem mają dwa lata od dnia zakupu na skorzystanie z programu wymiany — także prawdopodobnie jeszcze chwila jest, ale jeżeli zauważyliście problemy z waszymi Smart Battery Case'ami to nie ma na co czekać — czas zlokalizować najbliższy serwis i zacząć działać!

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu