Apple

Próbujemy narzekać na Apple, ale to nie takie łatwe

Konrad Kozłowski
Próbujemy narzekać na Apple, ale to nie takie łatwe
161

Przed Apple nie mniej emocjonujący rok, co poprzedni, dlatego w tej przerwie od premier postanowiliśmy spróbować ponarzekać na produkty tej firmy i jej działania.

Co nowego od Apple?

Już w marcu mamy doczekać się premiery iPhone 9/iPhone SE 2 oraz nowych iPadów Pro. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie Apple w sprawie WWDC 2020, ale warto nadmienić, że Facebook zdążył już odwołać swoją imprezę dla deweloperów, więc organizacja konferencji firmy z Cupertino oraz  tegorocznego Google I/O stanęły pod jeszcze większym znakiem zapytania. Za wszystko odpowiada, oczywiście, koronawirus.

iPhone SE 2/iPhone 9 na filmiku. Czy to nowy model?

Wraz z Pawłem Winiarskim rozmawiamy więc dzisiaj o naszych wrażeniach z użytkowania iOS-a, iPhone, iPadów oraz oczekiwaniach wobec nowości. iPadOS okazał się gamechangerem dla tabletu Apple i nawet podstawowa wersja iPada jest dzisiaj poza konkurencją, między innymi dlatego, że jest wydajny, wspiera rysik i działa długo na baterii. Ale czy dzisiaj zakup najnowszej wersji jest najlepszym wyjściem? Takim na pewno jest nabycie słuchawek z chipem H1 (wcześniej W1), dzięki któremu są sparowane z kontem iCloud, a nie konkretnym urządzeniem Bluetooth - przekonuje Paweł, który w zeszłym roku wsiąkł w ekosystem Apple dokonując kilku zakupów.

Dlaczego kupiłem słuchawki Apple AirPods Pro?

Niechcący poruszyliśmy też temat Apple TV oraz słuchawek (AirPods Pro) oraz kilka innych spraw, jak rozkładane smartfony z Androidem i sytuacja na rynku telefonów z platformą Google. Tematów pobocznych było kilka, a całość okazała się być płynną dyskusją w świecie technologii. Miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu