Apple

Próbujemy narzekać na Apple, ale to nie takie łatwe

Konrad Kozłowski
161

Przed Apple nie mniej emocjonujący rok, co poprzedni, dlatego w tej przerwie od premier postanowiliśmy spróbować ponarzekać na produkty tej firmy i jej działania.

Co nowego od Apple?

Już w marcu mamy doczekać się premiery iPhone 9/iPhone SE 2 oraz nowych iPadów Pro. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie Apple w sprawie WWDC 2020, ale warto nadmienić, że Facebook zdążył już odwołać swoją imprezę dla deweloperów, więc organizacja konferencji firmy z Cupertino oraz  tegorocznego Google I/O stanęły pod jeszcze większym znakiem zapytania. Za wszystko odpowiada, oczywiście, koronawirus.

iPhone SE 2/iPhone 9 na filmiku. Czy to nowy model?

Wraz z Pawłem Winiarskim rozmawiamy więc dzisiaj o naszych wrażeniach z użytkowania iOS-a, iPhone, iPadów oraz oczekiwaniach wobec nowości. iPadOS okazał się gamechangerem dla tabletu Apple i nawet podstawowa wersja iPada jest dzisiaj poza konkurencją, między innymi dlatego, że jest wydajny, wspiera rysik i działa długo na baterii. Ale czy dzisiaj zakup najnowszej wersji jest najlepszym wyjściem? Takim na pewno jest nabycie słuchawek z chipem H1 (wcześniej W1), dzięki któremu są sparowane z kontem iCloud, a nie konkretnym urządzeniem Bluetooth - przekonuje Paweł, który w zeszłym roku wsiąkł w ekosystem Apple dokonując kilku zakupów.

Dlaczego kupiłem słuchawki Apple AirPods Pro?

Niechcący poruszyliśmy też temat Apple TV oraz słuchawek (AirPods Pro) oraz kilka innych spraw, jak rozkładane smartfony z Androidem i sytuacja na rynku telefonów z platformą Google. Tematów pobocznych było kilka, a całość okazała się być płynną dyskusją w świecie technologii. Miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu