Felietony

Premiera LG G4 zaplanowana na 28 kwietnia. Firma rozsyła zaproszenia [prasówka]

7

Premiery LG zabrakło na targach MWC. Firma zaplanowała swoją imprezę na inny dzień. Zagraniczne media właśnie chwalą się zaproszeniami na konferencję koreańskiej firmy, która odbędzie się 28 kwietnia. To musi być LG G4. Premiera LG G4 LG planuje konferencję na 28 kwietnia. Przyświecają jej has...

Premiery LG zabrakło na targach MWC. Firma zaplanowała swoją imprezę na inny dzień. Zagraniczne media właśnie chwalą się zaproszeniami na konferencję koreańskiej firmy, która odbędzie się 28 kwietnia. To musi być LG G4.

Premiera LG G4

LG-G4-710x604

LG planuje konferencję na 28 kwietnia. Przyświecają jej hasła: See the Great. Feel the Great. Może to sugerować, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę dużym urządzeniem. Impreza odbędzie się równolegle w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Dzień później planowane jest wydarzenie w Seulu, Singapurze i Istanbule.

LG-G4-GFXBench

O samym LG G4 wiemy stosunkowo niewiele. Ostatnio pojawiły się pewne przecieki, ale trudno je uznać za jakikolwiek wyznacznik. Ostatnio spekulowało się, że LG zastosuje w swoim flagowcu procesor Snapdragon 808, rezygnując tym samym z najnowszego 810. Powód? Przegrzewanie.

Facebook powiadomi o wydarzeniach w pobliżu

Screen-Shot-2015-03-31-at-9.06.03-am

Facebook będzie mocniej wykorzystywał geolokalizację. Nowa funkcja ma nas informować o wydarzeniach, które odbywają się w okolicy. Będą one bardzo podobne do informacji o tym, że znajomy zaprosił nas do udziału w którymś z wydarzeń w serwisie. Warunkiem będzie subskrybowanie (nie chodzi o bycie fanem, a o osobny, dodatkowy przycisk.) fanpage'a organizującego wydarzenie - w przeciwnym wypadku nie będziemy niepokojeni żadnymi informacjami.

Google Cloud Console

Cloud-Console-screens

Google wprowadza do sklepu Play nową aplikację - Cloud Console. Jest to rozwiązanie adresowane do deweloperów, którzy korzystają z usługi Cloud Platform oferowanej przez kalifornijską firmę. Dzięki niemu możliwe będzie podejrzenie statusu działających tutaj aplikacji, zarządzanie zasobami, a także uzyskiwanie informacji o wydajności i statystyk. Całość prezentuje się bardzo przyjemnie, bo została oparta na interfejsie Material Design.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu