Podcast Antyweb Po Godzinach

Polskie produkcje na Netflix – co warto obejrzeć?

Patryk Koncewicz
Polskie produkcje na Netflix – co warto obejrzeć?
1

W najnowszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach próbujemy wyróżnić najciekawsze polskie filmy i seriale, dostępne na platformie Netflix.

Pamiętacie narzekania, że Netflix nigdy nie wyprze kablówki z powodu braku wystarczającej ilości produkcji lokalnych, które mogłyby potencjalnie przyciągnąć polskiego widza? Cóż, lata mijają, a biblioteka giganta VOD stale się zmienia – dziś polskich filmów i seriali jest tak dużo, że można w nich przebierać.

Wielka woda, Freestyle a może Znachor?

Od serialu 1983 – pierwszej polskiej produkcji na Netflix – aż po Znachora, który na platformie debiutował ledwie wczoraj. Wraz z Konradem Kozłowskim podróżujemy przez ostatnie lata polityki wydawniczej Netfliksa, starając się wyróżnić najciekawsze pozycje. Przy okazji dyskutujemy nieco o zmieniających się motywach w polskim kinie, próbie poszukiwania nowych pomysłów wykraczających poza ramy utartych schematów i artystycznych zabawach formą tam, gdzie budżet i techniczne ograniczenia nie pozwalają rozwinąć skrzydeł. Mamy nadzieję, że zechcecie towarzyszyć nam w tej rozmowie.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu